Sayfa 344/666 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 5322 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1. Midas para aktarmayı da çözdüm
    Denizbankta usd hesabınızdan ücretsiz havale yapıyorsunuz. 2 saat içinde para geçiyor. Valla güzel olmuş.

Ücretsiz para aktarma
    Etf alınıyor olabilmesi
    1.5 usd komisyon

Rakipsizler şuan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Midas para aktarmayı da çözdüm
    Denizbankta usd hesabınızdan ücretsiz havale yapıyorsunuz. 2 saat içinde para geçiyor. Valla güzel olmuş.

Ücretsiz para aktarma
    Etf alınıyor olabilmesi
    1.5 usd komisyon

Rakipsizler şuan.

Saklama nereden ? Altyapı hangisini kullanıyor ? Güven konusunda sıkıntılarım var.

Yurtiçinde rakipsiz olabilir belki ama yurtdışı kurumlar vergi konusu olduğu icin bir adım önde her zaman.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    Philip capital kullananlar için
    Philip Pro çıkmış. Güzel bir platforma benziyor. Demosu yok. Hesap açacaktım kurye ile demosu yok diye vazgeçmiştim şimdilik. Midas ile birlikte en makulu burası diye düşünüyorum.
    İngiltere borsasını da ekleyin diye talep ilettim onlara. Neticede altyapıları İngiliz dominyonu bir ülke.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Saklama nereden ? Altyapı hangisini kullanıyor ? Güven konusunda sıkıntılarım var.

Yurtiçinde rakipsiz olabilir belki ama yurtdışı kurumlar vergi konusu olduğu icin bir adım önde her zaman.
    O sorulara cevap bulamadım
    Çağrı merkezi yok
    Mail attım dönüş bekliyorum
    Güven önemli.
    Tamam spk lisanslı ama bizim lotlar nerde saklanıyor bilemiyor. Yerli borsa yok şuan. Yerli olsa mkk dan aracı kurum batınca virmanlatırız ama yurtdışı ayagı muamma.
    Bakalım cevap gelecek mi ?

5. Bu alanda kendini kanıtlamış uluslararası platformlar varken ve fiyatları bu kadar ucuzken macera aramaya gerek yok. Ayrıca yurtiçindeki bir takım risklere karşı da avantajları var bunların.

6. ha bu arada midas için okudum.
    25 bin dolar altı portföyde günlük 3 trade hakkı varmış.

7.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    O sorulara cevap bulamadım
    Çağrı merkezi yok
    Mail attım dönüş bekliyorum
    Güven önemli.
    Tamam spk lisanslı ama bizim lotlar nerde saklanıyor bilemiyor. Yerli borsa yok şuan. Yerli olsa mkk dan aracı kurum batınca virmanlatırız ama yurtdışı ayagı muamma.
    Bakalım cevap gelecek mi ?

Yerli olsa da ifade etmez batmadan önce hepsini satar senin adına. 2 gün içinde farketmezsin napabilirsin ki ? Anca devletin güvencesindeki miktarın peşine düşersin yıllarca.

Tabi ki çok dusuk bi ihtimal bu ama adı sanı duyulmamış bu firmalarda yüksek miktarda yatırım yapmam şahsen. Yurtiçi de yurtdışı da.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bu alanda kendini kanıtlamış uluslararası platformlar varken ve fiyatları bu kadar ucuzken macera aramaya gerek yok. Ayrıca yurtiçindeki bir takım risklere karşı da avantajları var bunların.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 344/666 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •