Sayfa 265/982 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 7851 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. ilk çeyrekteki zararlara alışığız, umarım devamında da olmaz...

2. Düşüş normal mi panik olmak üzereyim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku
    Düşüş normal mi panik olmak üzereyim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Şu an için Tabii ki normal CDS: 490 oldu, dolar 6.24 ,borsa 88.800 Tüm bu rakamlardan bizim hissenin 107 li seviyelere gelmesi gayet normal panik olmamak lazım diye düşünüyorum yatırım tavsiyesi değildir.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sularınprensi Yazıyı Oku
    Şu an için Tabii ki normal CDS: 490 oldu, dolar 6.24 ,borsa 88.800 Tüm bu rakamlardan bizim hissenin 107 li seviyelere gelmesi gayet normal panik olmamak lazım diye düşünüyorum yatırım tavsiyesi değildir.

Evet gayet maşallahı var zaten bu piyasada böyle sağlam durdu durdu bugün biraz salınca insan panikliyor maşallahı var taş gibi iyi de kapattı

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. 110'lardan çıkış yaptılar. 90'lara doğru gidiyoruz. Çıkış hızlandı. Paraşüt açılmıyor.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir!..

6. Alan satan kim acaba
    kimseler anlamazdı ya nasip ne demekti.

Alıntı Originally Posted by erolgabakci Yazıyı Oku
    Ona göre de gideri olacak
    Dahilde işleme izin belgesi manası a ülkesinden aldığımı b ülkesine satıyorum demek
    Hayır, a ülkesinden aldığımı b ülkesine satıyorum demek değildir. A, B, C ülkelerinden aldıklarıma teknoloji ve know how katarak platform entegre ediyorum ve bitmiş platformumu ihraç ediyorum, bu yüzden A, B, C ülkelerinden satın aldığım malzemelere bana vergi ödetmeyin demek. Dahilde işleme izin belgesi alan firmaların cirolarında bilin ki ihracatın payı yer tutar.

Alıntı Originally Posted by sularınprensi Yazıyı Oku

Pembe tablo çizecek hiçbir durum yok memlekette ama Otokar'ın cari oranı endeksin bu sevyesinde aylar önce 59 lira görmüştü. Şimdi bence yabancı alımları ile iyi tutunuyor. Ülkeye; hukuk, demokrasi, liyakat, evrensel eğitim gelince kartlar tekrar dağıtılır.

Sayfa 265/982 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •