Sayfa 280/981 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon
Arama sonucu : 7841 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Selamlar arkadaşlar

Bende aranıza katıldım.
    İlk önce şu faaliyet raporlarını okuyayım sonra sorularım için ayrıca yardımınızı isterim.
    Otokar hakkında ögrenmek isteyeceğim çok şey var.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

2.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Selamlar arkadaşlar

Bende aranıza katıldım.
    İlk önce şu faaliyet raporlarını okuyayım sonra sorularım için ayrıca yardımınızı isterim.
    Otokar hakkında ögrenmek isteyeceğim çok şey var.

Batuhan
    Bulaşma. Ben 4 senedir bir bok öğrenemedim. Ekmek yedirmez. Zararımızı kurtaramadık daha.

Bu hisse cok can yaktı. Aman dikkat. Ky ye göre hisse değil.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Bulaşma. Ben 4 senedir bir bok öğrenemedim. Ekmek yedirmez. Zararımızı kurtaramadık daha.
    Hissenin tekniği yukarı gitme için çok uygun, temel verilerin 2019 yılı için tekniği desteklerse ( destekleyeceğini düşünüyorum ). iyi noktalara gelebilir. Şirketin önündeki en büyük engel, tsk kısmında kendisine gizli ambargo konulması olur. Kendi askeri ürünlerini yurtdışına satmak istiyorsa, kendisine Tsk dışında referans olabilecek bir ülkeye yüklü satış yapması gerekir

otokarın yurtiçi ve yurtdışı hangi belediyeler için teklif vermiş, bunu öğrenme veya takip etme fırsatımız var mı ?

En kısa zamanda zararınızı çıkarmanız dileğiyle.. selamlar

Batuhan

Alıntı Originally Posted by ssregitoss Yazıyı Oku
    Bu hisse cok can yaktı. Aman dikkat. Ky ye göre hisse değil.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Uyarınız için teşekkür ederim . İnsallah iyi günler yakındır. Herşey nasip..

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

OTKAR Konsolide 2019/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 195330000

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    OTKAR Konsolide 2019/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 195330000
    Birinin eli klavye de basılı kalmış olmasın

Alıştık zarar görmeye

7. İki gözümün çiçeği kar yazmış delice. Hayrlı olsun ortaklar

8. Fiyat kazanç oranı kaça düşüyor ortaklar. Hisse başı 8 tl kar. Güzel temettü verir umarım bu yıl. Bu hisseyi ömürlük aldım 4 yıl önce. Çok acil ihtiyaç oldu 2yıl önce 104 den satıp sonra tekrar param olunca 75 den koydum yerine. Bistte ilk göz ağrım bu oldu. Vazgeçemedimde bi türlü.

Sayfa 280/981 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •