Sayfa 419/981 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Eylül ayı üretim ve satışta zırhlı satışı yok
    https://twitter.com/ayvazoglu10/stat...404384768?s=19

2. Zırhlı üretimi varda satış yapılmamış eylülde zırhlı

3. Daha önce de defalarca söyledim; 3 milyara savunma ve toplu taşıma şirketi ooolllllmazzz olamaz. Silkeleme yapmaya çalışıyorlar fakat bu işi bilenleri nafile..... Büyük hareketler olacak hem de çok büyük diye düşünüyorum.... Yatırım tavsiyesi değildir, şahsî düşüncelerimdir

4.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Daha önce de defalarca söyledim; 3 milyara savunma ve toplu taşıma şirketi ooolllllmazzz olamaz. Silkeleme yapmaya çalışıyorlar fakat bu işi bilenleri nafile..... Büyük hareketler olacak hem de çok büyük diye düşünüyorum.... Yatırım tavsiyesi değildir, şahsî düşüncelerimdir
    Olmalı aslında 2017 şubat 120 leri görmüş halaa bu fiyatlardaki döviz nerelere gitti bencede bu fiyatlara otakar olmaz insaf yani, ytd.

5. Habere falan gerek yokki ucuz kalmış ender hisselerden biri,ytd.

6. Hacim baya ii haber falanmı var acaba.

7. kazanmak isteyen en az 2 seneyi göze almalı isteyen daha uzun vade bekleyebilir yoksa kazanamaz yatırımcıları çoğu hemen bir kaç günde 1 ayda 3 ayda kazanayım diyor devamlı hisse değiştiriyor bir yerden kazanıyor ama bir başka hisse veya hisselerden kaybediyor benim 10 sene beklediğim hisse vardı 1 / 20 kar ile sattım temettülerle maliyet sıfırlamıştı . büyüyen şirket kar eden şirket temettü ödeyen şirket her zaman kazandırır . otokar da büyüme potansiyeli olan bir şirket ama yalnız bekleyenler kazanır
    yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    kazanmak isteyen en az 2 seneyi göze almalı isteyen daha uzun vade bekleyebilir yoksa kazanamaz yatırımcıları çoğu hemen bir kaç günde 1 ayda 3 ayda kazanayım diyor devamlı hisse değiştiriyor bir yerden kazanıyor ama bir başka hisse veya hisselerden kaybediyor benim 10 sene beklediğim hisse vardı 1 / 20 kar ile sattım temettülerle maliyet sıfırlamıştı . büyüyen şirket kar eden şirket temettü ödeyen şirket her zaman kazandırır . otokar da büyüme potansiyeli olan bir şirket ama yalnız bekleyenler kazanır
    yatırım tavsiyesi değildir
    Aynen doğrusunuz fakat hiç kimse otokarın neden bu kadar ucuz sahipsiz kaldığını açıklayamaz,200 üzerinde olması gereken hisse geçen seneden bu yana yerinde sayıyor,döviz ise tam aksine bu demektirki ucuzun ucuzu,işimi yok otokarın varki var italyanlarla yaptığı anlaşmaların yanı sıra otobüs satışları vs vs,sadece speği anlaşılmaz şekilde çökmüş kağıda kimsenin almasını istemiyor,ne anlamı kaldı o zaman borsanın,ytd.

Sayfa 419/981 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •