Sayfa 6/981 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7841 madde; 41 - 48 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Beklenti 25 civarı zarardı galiba...

27 gelmiş...

Senet 120 den 80 e gelmiş...

Batmadıysan daha batmazsın kardeşim...

Yani şunu demek istiyorum, piyasa bunu fiyatlamış olabilir...

Tank işinden 78 olmamış bu...

Ama onu bugün anladık...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501

Faaliyet giderleri arttığından değil brüt kar yetersiz kaldığından oluştu bu zarar. Satış olmayınca pazarlama gideri de düşmüş zaten...

Backlog daki bu artış yatırımcı sunumunda bulduğum en iyi detay...107mn EUR bekleyen siparişte artış var...

Ürün grupları bazında satışlar...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Giren girdik cikarsa artik zarar zurafa boyu gibi.... 3 yil bitti bi 4 yil daha bekleyip ilk yatirdugimiz parayi aliriz ozamanda 7 yillik zaman kaybi gecirmisler olsun......

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu bilanço fiyatın içinde bence panik yapmaya gerek yok. Aracı kurum beklentilerine paralel bir zarar geldi. Kesinleşen siparişlerin ciddi oranda artması bundan sonraki bilaçoların daha iyi geleceğine işaret. Bundan sonra fiyatlama sonraki bilançolar için olacaktır. İdaalı gelebilir ama ben p.tesi kapanışın güzel olacağını düşünüyorum. En kötü artık geride kaldı. Borsada beklenti alınır gerçekler satılır. Tekfen güzel bilanco getirdi sonraki 3 -4 günlük fiyat hareketleri sert aşağı oldu. Bilanço sonrası açılış yukarı gün sonu kapanış yüzde 5 eksiydi. Bunda da tersini bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Otokar mokoko oldu nerde o tankcıları tüfekciler gazcılar ytd degil asla

7.  Alıntı Originally Posted by zincirsiz Yazıyı Oku
    bu bilanço fiyatın içinde bence panik yapmaya gerek yok. Aracı kurum beklentilerine paralel bir zarar geldi. Kesinleşen siparişlerin ciddi oranda artması bundan sonraki bilaçoların daha iyi geleceğine işaret. Bundan sonra fiyatlama sonraki bilançolar için olacaktır. Idaalı gelebilir ama ben p.tesi kapanışın güzel olacağını düşünüyorum. En kötü artık geride kaldı. Borsada beklenti alınır gerçekler satılır. Tekfen güzel bilanco getirdi sonraki 3 -4 günlük fiyat hareketleri sert aşağı oldu. Bilanço sonrası açılış yukarı gün sonu kapanış yüzde 5 eksiydi. Bunda da tersini bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.
    aracı kurum hedefimi sen biraz oku bence araştır bu fiyat aracı kurumum maksimum hedefi şuanda içinde olan kapanış fiyatı ytd degil asla

haftalık alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

haftalık ilk 5 kurum bazında genel durum

Sayfa 6/981 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •