Sayfa 361/981 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461861 ... SonSon
Arama sonucu : 7842 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    aranıza katıldım yatırımcı olarak hayırlısı olsun. bu fiyatlar bence piyango oldu.ytd
    Aynen kardeşim,bu fiyatlardan alan 100 tl ye almış oluyor temettü düşünce, 200 üzeri beklerken virüs olayı bütün hisseleri kelepir fiyatlara getirdi,inşallah virüs olayı aşılacaktır,bir çok şirket defter değerinin yarı fiyatlarında sabırlı olan kazançlı çıkacaktır inşallah,otokar iş sıkıntısı yok italyan firmayla üretim anlaşması var,ayrıca sermaye düşük bedelsiz potansiyeli derken kafadan yarı yarıya ucuz,400 milyon usd ye otokar gerçekten kelepir,bu gün satışa çıksa bu fiyatlara verirmi koç ,isabetli yatırım yapmışsınız hayırlı uğurlu olsun. Y.T.D.

2.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Aynen kardeşim,bu fiyatlardan alan 100 tl ye almış oluyor temettü düşünce, 200 üzeri beklerken virüs olayı bütün hisseleri kelepir fiyatlara getirdi,inşallah virüs olayı aşılacaktır,bir çok şirket defter değerinin yarı fiyatlarında sabırlı olan kazançlı çıkacaktır inşallah,otokar iş sıkıntısı yok italyan firmayla üretim anlaşması var,ayrıca sermaye düşük bedelsiz potansiyeli derken kafadan yarı yarıya ucuz,400 milyon usd ye otokar gerçekten kelepir,bu gün satışa çıksa bu fiyatlara verirmi koç ,isabetli yatırım yapmışsınız hayırlı uğurlu olsun. Y.T.D.
    Ama Otokar halen dd nin 4 katı , fk malum ok ama dd neden boyle

AL SAT TUT YTD

Kap :
    FROTO.E Pay Başına Brüt Temettü: 3,12 TL Teorik Fiyat: 43,56 (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır)

ISYAT.E Pay Başına Brüt Temettü: 0,343 TL Teorik Fiyat: 2,417 (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır)
    OTKAR.E Pay Başına Brüt Temettü: 8,3333333 TL Teorik Fiyat: 102,467 (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by e.c.a Yazıyı Oku
    Yanlış yapmışsın. Git Kıbrıs'ta kumar oyna kazanma ihtimalin daha fazla üstüne tatilde yaparsın.
    sen neden buradasın ozaman ?

5. Selam arkadaşlar ilk kez temettü akacağım nereye ne zaman yatacak acaba bilgisi olan var mı

6. Yatırım hesabına 2 iş günü sonra öğleden sonra yatr

7.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    sen neden buradasın ozaman ?
    Ben çok eskiden beri buradayım. Eğer almadan önce bu corona falan olsa idi emin ol almazdim.

8. Allah belanı versin senin gibi kağıdın.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 361/981 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •