Sayfa 845/981 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon
Arama sonucu : 7841 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    3.Çeyrek bilançosuna göre döviz açığı yoktu.Hatta bir miktar döviz fazlası vardı.(Bilançoya olumlu etki yaratmayacak kadar)
    Mobilden ekran atamadım , yarın pc den atarım dip not ekran görüntüsünü. Toplam net yabancı para yükümlülüğü kaleminde vardı diye hatırlıyorum. Yarın atarım.

2. Bu sayfada değerli yorum yapan arkadaşlarımız var, lütfen sıkıntılı günlerde ortaya çıkan bazı kişiler bu arkadaşlara sataşıyor,
    bunları dikkate almayın lütfen arkadaşlara sataşacağınıza fikirlerinizi ve yorumlarını paylaşın,
    iyi günler

3.  Alıntı Originally Posted by sam14 Yazıyı Oku
    Bu sayfada değerli yorum yapan arkadaşlarımız var, lütfen sıkıntılı günlerde ortaya çıkan bazı kişiler bu arkadaşlara sataşıyor,
    bunları dikkate almayın lütfen arkadaşlara sataşacağınıza fikirlerinizi ve yorumlarını paylaşın,
    iyi günler
    Evet sn sam14, bizim kimseyle alıp veremediğimiz bir şey yok... otokar yatırımcısı olarak al - sat da yapmıyorum. ama kendini bilmeyen kendisine ve sülalesine sayıgısı olmayan bazı kimseler çıkıp burada küfürler ediyorlar. normalde kendilerine ediyorlar. çünkü bizim bu insanlarla herhangi bir alıp veremediğimiz bir şey yok, bunları Allaha havale ediyorum. ben ağzimi kirletip buna cvp vermem mümkün, ama yapmayacağım... işlediği sarfettiği pislik kendi içinde kalsın kendisine iade olsun.

gelelim Otokara, işyatırım 850 mil. kar hedeflemesine rağmen hisseye TUT fiyatı 445 tl vermiş, bunun sebebini araştırdım 2022 yılı karı nispeten düşük kalabilir, diye öngörüleri var.

aylık üretim ve satışlar geldi...

yurtiçi --------------------------- yurtdışı
    midibus------ 57 ------------------ 3
    Otobus------ 12 ------------------ 57
    Akeri araç--- 0 -------------------29
    K. kamyon----103------------------- 0
    toplam = --- 172------------- ------89

4. Sayın Foton merhaba,
    paylaştığınız bilgi için çok teşekkürler,
    Otokar hissesi geçen yıla göre bu yıl iyi performans göstermedi, ama fabrika çalışıyor kar bir önceki yıla göre artıyor,
    yeni ürünler geliştiriliyor ama bu ürünlere pazar bulmak o kadar kolay değil,
    malum iç piyasada askeri ürünlerini satamıyor sadece yurtdışına satıyor, inanın yurtdışında pazar bulmak rekabet etmek o kadar kolay değil, ihracat pazarı bulmak uzun süreçli bir yoldur, yalnız Otokar gibi bir şirket yurtdışı pazarlarda rekabet edecek ürünler üretiyor ve pazarınıda bulacaktır hissedede bu performansı görülecektir,
    zorlu günlerde Sizlerde paylaşımlarınızı eksik etmeyin, ayrıca Sayın Otokar da tekrar yazılarını paylaşırsa seviniriz,
    saygılarımla,
    Yatırım tavsiyesi değildir,

5.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Evet sn sam14, bizim kimseyle alıp veremediğimiz bir şey yok... otokar yatırımcısı olarak al - sat da yapmıyorum. ama kendini bilmeyen kendisine ve sülalesine sayıgısı olmayan bazı kimseler çıkıp burada küfürler ediyorlar. normalde kendilerine ediyorlar. çünkü bizim bu insanlarla herhangi bir alıp veremediğimiz bir şey yok, bunları Allaha havale ediyorum. ben ağzimi kirletip buna cvp vermem mümkün, ama yapmayacağım... işlediği sarfettiği pislik kendi içinde kalsın kendisine iade olsun.

gelelim Otokara, işyatırım 850 mil. kar hedeflemesine rağmen hisseye TUT fiyatı 445 tl vermiş, bunun sebebini araştırdım 2022 yılı karı nispeten düşük kalabilir, diye öngörüleri var.

aylık üretim ve satışlar geldi...

yurtiçi --------------------------- yurtdışı
    midibus------ 57 ------------------ 3
    Otobus------ 12 ------------------ 57
    Akeri araç--- 0 -------------------29
    K. kamyon----103------------------- 0
    toplam = --- 172------------- ------89
    2022 yılı 2021'e nazaran daha iyi geceçeğini düşünüyorum.
    IVECO teslimatları başladı,
    Cobra satışları da az da olsa artmaya başladı,
    Kazakistan ve Bangladeş beklentileri de mevcut.
    Orta vade iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.

bilanço düşmüş,

https://twitter.com/MatriksB/status/1489618312891936776

OTKAR Konsolide 2021/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 1041524000 Yıllık Değ%:68 #OTKAR
    men dakka dukka

7. Net kar beklenti üstü geldi. Kurumların beklentileri 300 küsür milyon TL civarındaydı. 525 milyon TL net kar geldi. Hayırlı olsun, çok iyi bilanço.

Sayfa 845/981 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855895945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •