Sayfa 513/963 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Evet bütün hafta eziyet ettiler resmen ekran başından kalkamadım. Gene kaldık burada önümüzdeki hafta bakalım bence gene eziyet olacak. Başta umutluydum gider diye ama çok fazla bastılar, açığa satış da yok adam kendi elindekini satmadan düşüremez bu sırada da ky aldı gibi geldi bana bi halt anlamadım nasıl topluyor bu şekilde? Topluyor malımızı kaptırmayalım e nasıl topluyor adam?Diğer sitede de aynı hesaplar 3-4 tane hala yok kanal içindeyiz, gidecek diye sürekli olumlu yorum yapıyor gecen haftadan beri aynı hesaplar bu yüzden iyice kıllandım ama yapacak bir şey yok. Şu an petunla %50 fark var yani sadece bunun yerine petun, pınsu, uluun, hatta dandik başka hisseler alsaydım hepsi gitti. Ulan roket gibi uzaya çıkan rtalb, ekiz nerdeyse 30 tavan yapmış hala gidiyor onları alsaydım %60 kazanmıştım inanılmaz.
    Artık olan oldu . O hisseleri kaçırdık. Bunu da satarak , elden çıkarırsak , arkasından çok ağlarız gibime geliyor.Çünkü , ucuz gıda hissesi kalmadı. Sırf bu nedenden dolayı bile olsa , illaki , bir şekilde , yükselecektir diye düşünüyorum. Sabretmekten başka , yapılabilecek bir şey kalmadı.

2.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Artık olan oldu . O hisseleri kaçırdık. Bunu da satarak , elden çıkarırsak , arkasından çok ağlarız gibime geliyor.Çünkü , ucuz gıda hissesi kalmadı. Sırf bu nedenden dolayı bile olsa , illaki , bir şekilde , yükselecektir diye düşünüyorum. Sabretmekten başka , yapılabilecek bir şey kalmadı.
    Mecbur kaldık artık sıkıştık elim gitmedi satmaya bu hafta da ama diğer hisseler haftaya da tavan tavan giderse bu kalırsa hiç şaşırmam yani, ekiz 30 uncu tavanında şu an ne ürettikleri belli değil pinsu bu grubun hisselerinden en dandiği en hızlı gidiyor. Yani bu yapılan ********lik, aynı grubun hissesi ve aynı işi yapıyor diğer 2 şirketin ortağı ama gitmiyor, bu pisliktir, şey de değil mesela o daha fala gider bu daha az dersin ki tamam ama bu yerinde sayıp hatta eksi kapatıp diğerleri tavan tavansa ********liktir bu hisse topluyorsa da toplamasın böyle pislik şekilde. Başka bir gıda şirketi alsaydım gitmeseydi bu kadar kızmazdım. Benim içime oturdu yani uluun alacaktım pazartesi sabah 1 saat alım izni verdi ama alamadım.

3. Bu forumun bu kadar dolu olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Haftayı tavanlarla kapatmış petun da 7 ziyaretçi var pınsu da 1 pnsut 19 nedir yani neye bakıyorsunuz arkadaşlar? Tamam yazamazsınız ziyaretçi olarak ama nedir yani bu yorum yok mu üyelerden? Bütün hafta böyleydi. Burada bir şey yazılmaz zaten neye bakıyorsunuz biz de bir halt bilmiyoruz ben sinirden yazıyorum mesela siz ne bakıyorsunuz?

4.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Bu forumun bu kadar dolu olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Haftayı tavanlarla kapatmış petun da 7 ziyaretçi var pınsu da 1 pnsut 19 nedir yani neye bakıyorsunuz arkadaşlar? Tamam yazamazsınız ziyaretçi olarak ama nedir yani bu yorum yok mu üyelerden? Bütün hafta böyleydi. Burada bir şey yazılmaz zaten neye bakıyorsunuz biz de bir halt bilmiyoruz ben sinirden yazıyorum mesela siz ne bakıyorsunuz?
    maliyetiniz kaç ki? sizi baya yıpratmış bu tahta..

burada hisse 12 lerden toplanırdı.. önümüzdeki hafta sonlarına doğru bir hareketlenme olursa 24-26 gibi hedef yapar görünümü var orta vade..

hissem yok..saygılar.. bol kazançlar..

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    maliyetiniz kaç ki? sizi baya yıpratmış bu tahta..

burada hisse 12 lerden toplanırdı.. önümüzdeki hafta sonlarına doğru bir hareketlenme olursa 24-26 gibi hedef yapar görünümü var orta vade..

hissem yok..saygılar.. bol kazançlar..
    Mesele maliyet değil, pınsu ve petun giderken bu hisseye bunun yapılması. Geçen hafta bir şeçim yaptım, uluun, petun, pınsu, pnsut arasından, sepet yapmayı tercih etmedim grup hisseleri giderse beraber gider diye, aslında uluun alacaktım son anda pnsut almayı seçtim hissenin temeli iyi kesinlikle. Pazartesi değiştirecektim aslında satıp uluun a geçecektim, fırsat da oldu ama geçmedim işte sabah bakamadım borsaya. Ne oldu eziyet eder gibi diğer 3 hisse tavan tavan gitti. Beni yıpratan bu yoksa kazanmak kaybetmek değil. Pınsu ve Petun aynı grubun hisseleri Petun ve Pnsut bence aynı kalitede hisseler hatta Pnsut diğerlerinin payına da sahip bu kadar fark açılması normal mi? Yüzde 50 fark oluştu aralarında az bir kazanç da değil. Pınsu zaten ederinin 3 katına çıktı, mesela Pınsu nun gitmesine uyuz oldum yani mümkğn değil o fiyatların etmesi o zaman da hareket spekülatif mi diyorum? Pınsu düşerse Pnsut ne yapacak? Petun 4 taban yapsa ancak Pnsut le eşitlenecek. Mesela pınsu tavana kilitleyip alışa kapanıyor, yani kimseye satmıyorlar, yine de yükseliyor. Bu hisseyi sanki seçmişler gibi diğer ikisi tavana, herkes de bakıyor bu hissenin pd si düşük ucuz, onlar gitti bu da gider diye alıyor yani. Amaçları ne anlamadım? Başka bir sitede de aynı hesaplar sürekli insanların satmaması için uğraşıyor ondan çok kıllandım. Aynı hesaplar 2 haftadır yazıyor. Bu hisselerde teknik filan yok bence hedef de yok nereye götürmeyi planlıyorlarsa oraya kadar zaten değerinin altında. Bütün gıda hisseleri hareketli. Petun tarihi zirvesini kırdı gitti nereye gidiyor belli değil hedef ne? ama böyle hisseler var zaten, mesela Ekiz 30 a yakın tavan yaptı ne ceza yedi ne bir şey. Çoğu hisse piyasa değerinin çok üstüne çıktı bu değerine bile gelmedi ama gelecek anlamına gelmiyor yani ne hisseler var yıllardır piyasa değerinin yarısında kaldı gitmezse gitmez kime ne diyebilirsin ki? Siz hiç gördünüz mü böyle aynı grubun hisselerinden biri kalsın diğerleri tavan tavan gitsin? Gıda hisselerindeki hareket tersine dönerse ne olacak? şimdi gidecekti işte onlarla beraber önümüzdeki hafta sonu ne olacağı belli değil belki endeks düşmeye başlayacak? Ya da haftaya aynı şey olursa 3 tavanda zaten Petun Pnsut un iki katı olacak fiyat olarak ondan sonra da gitse ne gitmese ne, 1 tavan da bile fark iyice açılır.

Şu an yine 8 ziyaretçi var forumda heralde burada ky çok? Sence niye buradalar? Ucuz kaldı gider diye düşünüyor heralde insanlar ben öyle anlıyorum?

6. Şimdi gitmiyor dıye kozıyoruz ama

Digerlerine satış geldiğinde bu yine önden koşarsa ?

7. SPK nın , bu hissede , son günlerde yapılan işlemleri incelemesi lazım. Hisse , kendi haline bırakılsaydı , gıda hiselerinin kapalı gişe oynadığı bu günlerde , yavaş yavaş bile olsa yükselerek, en azından , 20 TL. li fiyatları yakalar ve geçerdi.... Gerekirse , hissenin brüt takasa alınması da , bir çözüm olabilir.

Yakın zamanda , Netholding hissesinde de böyle mantıksız işlem hacimleri ve dengesiz fiyatlar oluşuyordu. Bu nedenle Spk , hisseyi brüt takasa aldı.... Bu tedbirden sonra, kısa bir süre içinde , hisse 1,30 TL. den 1,80 TL. ye yükseliverdi.
    Son düzenleme : By Akıl; 25-04-2020 saat: 01:25.

8.  Alıntı Originally Posted by CEMIX Yazıyı Oku
    Şimdi gitmiyor dıye kozıyoruz ama

Digerlerine satış geldiğinde bu yine önden koşarsa ?
    Nereye ? Aşağıyamı? Yukarımı?

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 513/963 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •