Sayfa 677/963 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    geçen 2 çeyrekte ihraç tutarı 124mlyn,bunlar 134 mlynluk izin aldılar demekki çine olası bir ihracı,ancak 3 çeyrekte görebileceğiz.

pazartesi çok atraksiyon dolu geçiçek,
    dar bantta 10 numara aksiyon oldu bugun ustadim

SM-G615F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. @Supheci_Kimse
    adlı kişiye yanıt olarak
    Holding, finansal tablolarını paylaşmayı bırakmasından ötürü analiz edememekteyim; ancak iştiraklerinin toparlanmaya başladığı bir gerçek.

Yine de Holding'in borç yükünü hafifletmek için varlık satması gerektiğine yönelik tahminim devam etmektedir.

#DYOBY #PETUN #PNSUT #PINSU..... Holding varlık satacaksa çinle olan ticaret anlaşmasından dolayı çinliler talip olabilir pınar süt için çinden müşteri çıkması bu aşamada zor olmasa gerek..ytd.

3. Pınar sütün üzerinden kefaleti kaldırmasının bir nedenide şirketi satışa hazır hale getirmek olabilir çokta mantıklı. ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by mexican Yazıyı Oku
    dar bantta 10 numara aksiyon oldu bugun ustadim

SM-G615F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yukarı kaldırıp kapatsaydı,bu ğün çok ğünaha giren olurdu,böle iyi,

konsolide gelsin bakalım,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Konsolide bu yahu 6 aylık ufrs standartına göre işte tablolara girdi rakamlar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    https://twitter.com/Supheci_Kimse/st...279880/photo/1
    Toplar neden toplamasın hisse değersiz değilki,bunun 9 aylığı yıllığı,asıl çine ihracatın yansıması bundan sonra başlayacak.....
    Ben de toplar diyorum zaten ama toplaması götüreceği anlamına gelmiyor. Ucuzdan topluyorlar 0.88 pd/dd şu an. Bence bu grubun hisselerinde bir şey oluyor o kesin uluun la beraber. Hissede çok güçlüler hepsi aynı anda hareket edebiliyor. 26 haziran 30 haziran kapanışlar 18,41 18,42 18,43 tesadüf de olabilir tabi ama bence fazla tesadüf yani tam bu fiyatlarda kapatmak bence çok güçlü bir sahibi var. Amaçları nedir onu bilemiyoruz sorun orada belki de 1 sene buralarda kalacak bekleyebilecek misiniz? Acaba şirket birleşmesi olabilir mi? ya da senin söylediğin gibi satış? Linkte ne demek istediğini anlamadım borç vermişse ne olmuş zaten alacak olarak kaydedilmemiş midir?

7. En azından geçen 2019/6 yi neredeyse ikiye katlanmış.yanlis görmedi isem ozsermayede bayağı yükselmiş...

Sayfa 677/963 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •