Sayfa 707/963 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Şerefini skim bunların deli ettiler beni.17 den aşağıya silip silip 30 bin lotu hep satışa koydular nereye düştüyse 1 kademe üstüne satışa silip koydular.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sn Turşucu al diyorda biz aldıkça düşüyor.Demekki neymiş radyo masyo hikaye.duduklenmek şahane.Bu yorumu radyoları cooook yüksek kağıtta yapsak kardeşim gormuyormusun nerelere gelmiş sen hala aliyorsun derler.Kagidin PD/DD. 0.80bile değil ozsermaye uçmuş gitmiş karlılık var yurt dışı baglantisi var Çin gibi dev ile çalışma yapması muhtemel sonuç
    Ver Allahım ver.Bunlari brüt takasa alacan parası olan alacak satacak.250 TL LİK kağıt 2500 olmuş 2 TL LİK kağıt 60/65 olmuş 4 liralık kağıt 50 lira olmuş. Ne oluyor diyen yok.bunlar atmasyon bilgi değil.firma isimlerini bilerek yazmadım yatırımcı zarar gormesin diye.

3. anlamadıgım bir önceki çeyrege ğöre satışlar,yurt içinde yur dışında ikiye katlamış,ilk çeyrekte o ciroya ragmen ikinci çeyrek kar ı nerde!!!

çok ilğinç,,

mevsimsellik felan demeyin,satış rakamları çürütüyor onu..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. stoklarında maşşallahı var yani,adamın ğözüne ğözüne ğiriyor

sn sertola haksızlık ettim,kusura bakma,ihtiyarlık işte.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Estağfurullah da mevzuyu hatırlamıyorum sayın işçi..
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    stoklarında maşşallahı var yani,adamın ğözüne ğözüne ğiriyor

sn sertola haksızlık ettim,kusura bakma,ihtiyarlık işte.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bir spek ancak bu kadar hırsız olur. Bunlar galip in moku olamaz. Rabbena hep bana diyen srfsizler
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

7. Düştükçe aldım, o düştü ben aldım, anladımki ben aldıkça düşecek durdum artık, büyülenmiş gibi yatay piyasada düşen kağıt alıyoruz, yaptığımız aptallıktan öte birşey değil, demekki spek amca düşürmeyi göze koymuş, yapacak birşey yok, ama hisseyi tam tekniğinde düşürüyor, cuma günü 17,87 ye değdirip düşürdü bugünde 17,43 değdirip düşürdü, yarında düşüecekse 16,93 e değdirip, 16,30 lara kadar düşürecektir 17 nin üzerine çıkarda düşmeden 1-2 saat kalırsa tekrardan 19 ları görebilir, nacizane görüşüm budur...ytd...

8. Bugün bende Hektaş'ta aynısını yaptım,

baktım olacağı yok alım yapmayı durdurdum..

is the average of five people around the human..

Sayfa 707/963 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •