Sayfa 844/963 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Yabancı 2017den beri peyderpey çıkıyor zaten çoğu tahtadan çıktı, pınar süt özeline indirgemeye gerek yok. Ne oyunundan bahsediyorsunuz? 4 senedir süren oyun mu olur bir oyun olsa şu an sonuçlanan oyunu konuşuyor olurduk.
    Yabancı satmış çıkmış işte komplo teorisine gerek yok.

Hisse ucuz bunda herkes hemfikir sürekli bunu dillendirmeye gerek yok zaten.

Ne yapalım , sessizce izleyelim, bu insafsız baskıyla birçok küçük yatırımcı arkadaş zararına çıksın mı? Bu baskıyı birşekilde deşifre etmek için elimizden geleni yapacağız.Adamlar iki yıldır bütün planlarımızı alt üst ettiler.Borsanın zirve yaptığı,beş para etmez hisselerin onlarca kat fiyatlara gittiği dönemde.Bu hissenin hareketi normal mi? Bu yapılanlardan yönetimin haberi yok mu? Aynı dönemde % 8.77 ortağı olduğumuz Pınarsu ( Özsermayesi eksideyken) 1 TL ' den 10 TL'ye gitsin ,sesimizi çıkarmayalım öyle mi?

Ayrıca sormadan edemeyeceğim? Baskı kuran taraftamısın,onlarla ilgin var mı?

2. Sessizce izliyorsun zaten burdan yazmakla olan biteni değiştirdiğini mi düşünüyorsun? Git tahtayı kaldır bak o zaman sessizce izlememiş olursun

Sizler neden karşıt görüş sununca ötekileştirmeyi seçiyorsunuz ki?
    Baskı kuran tarafta mısın nedir ya.. Evet baskı kuran taraftayım, bugün 17.53 kademesine 90k lot satışı ben yazdım itirazın var mı?

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Ne yapalım , sessizce izleyelim, bu insafsız baskıyla birçok küçük yatırımcı arkadaş zararına çıksın mı? Bu baskıyı birşekilde deşifre etmek için elimizden geleni yapacağız.Adamlar iki yıldır bütün planlarımızı alt üst ettiler.Borsanın zirve yaptığı,beş para etmez hisselerin onlarca kat fiyatlara gittiği dönemde.Bu hissenin hareketi normal mi? Bu yapılanlardan yönetimin haberi yok mu? Aynı dönemde % 8.77 ortağı olduğumuz Pınarsu ( Özsermayesi eksideyken) 1 TL ' den 10 TL'ye gitsin ,sesimizi çıkarmayalım öyle mi?

Ayrıca sormadan edemeyeceğim? Baskı kuran taraftamısın,onlarla ilgin var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Sessizce izliyorsun zaten burdan yazmakla olan biteni değiştirdiğini mi düşünüyorsun? Git tahtayı kaldır bak o zaman sessizce izlememiş olursun

Baskı kuran tarafta mısın nedir ya.. Evet baskı kuran taraftayım, bugün 17.53 kademesine 90k lot satışı ben yazdım itirazın var mı?

Bende 90.000 lotu OYAKYATIRIM'dan yazana kaymak üzereydim,yazdığın iyi oldu. Karşıt görüş ne demek ? Hisse yatırımında ,bir normal yatırımcı vardır, birde kan emici ,insanların üç kuruşuna göz dikenler vardır.

4.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Sessizce izliyorsun zaten burdan yazmakla olan biteni değiştirdiğini mi düşünüyorsun? Git tahtayı kaldır bak o zaman sessizce izlememiş olursun

Buradan yazıyorum ki; gömlekçiler deşifre olsun.Yatırımcı arkadaşlar ona göre hareket etsin......

5. Arkadaşlar! Avgyo , Antalya'da bir dairesini iki aylığına 5.500+ kdv bedelle kiraya verme haberi ile üçgündür tavan gidiyor. Buradan PInarsüt gibi bir dev şirketin ,o kadar ihracat ve ürün çeşidi olduğu halde bir tane haber göndermiyor.Enteresan değil mi? Ancak zamanı geldiğinde Patron ve tahtacı el ele verdiğinde olmadık haberlerin geleceğini de adım gibi biliyorum.......

6.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku

Ne oldu,Oyakyat'dan 90.000 lot satış yazarak kurduğun baskıyla mal alabildin mi? Yoksa arkadaşlara mal mı kaptırdın? Zira Oyakyatırım 25.000 lot ekside?

7. Spek o satış kademelerine yazdığın 8 ile biten emirlerini al,bir tarafına monte et!!!!!!

İhracat rakamları çok güzel geldi İzmir coşmuş yine fiyata takılmayın..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 844/963 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •