Sayfa 708/963 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. [email protected]
    Arkadaşlar rahatsız edin.ozellikle hisseye neden ilgi olmadığı patronun neden sahip çıkmadığı patronun şirket değerlemesi den memnun olup olmadığı?diğer gıda şirketlerinin defter değerleriyle kıyas yapıp yapmadıkları? Senelerdir küçük yatirimcinin para kazanamadığı v.s konularında sorular sorup rahatsız edilebilir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. O kadar yüksek miktar fabrika üretimi pazarlama satış ve ciroya rağmen, önemli miktar fşnas borcu olmanasına rağmen, şu bu gideri diyerek sadece geriye kalan uç beş kuruş net faliyet karı Bu kadar ciroya bu kadarcık kar. Mantık aşırı!

(Not: ilk üç ay iyi karın çok büyük bölümü ise, elinde tuttuğı ‘pinsu’ hisseleri falan gibi finasal varlık farkı, yani borsada işlem fşyatı farkı)

3. Şirket, marka değeri ve itibarı için, yatırımcıyı zarara sokan bu spekülatif fiyat hareketlerine ve bu hareketi yapanlara dur demeli. Zarar ziyan içindeki bir sürü hisse tavan tavan giderken, böylesine önemli bir şirketin hissesinin her gün eksi kapatması çok manidar. Borsa Başkanlığının ve SPK'nın da bu hissedeki art niyetli fiyat hareketlerini kesinlikle mercek altına alması lazım.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Ne desek boş bakalım

5. Bu topiikte bir tayatro dönüyor !
    Ucuz...çok ucuz...ucuzdan da ucuz...
    Şimdiki replik ne peki?
    Gerçekten merak ettiğim için soruyorum.
    Susmayın. Oyun bitmiş olamaz daha!

6. SPK'ya başvurarak fiyat hareketlerinin incelenmesini talep edeceğim. Bu hissede oyun dönüyor
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Bu topiikte bir tayatro dönüyor !
    Ucuz...çok ucuz...ucuzdan da ucuz...
    Şimdiki replik ne peki?
    Gerçekten merak ettiğim için soruyorum.
    Susmayın. Oyun bitmiş olamaz daha!
    Neymiş tiyatro, açıkla biz de bilelim.
    Ucuza ne diyecektik?
    İnsanlar da tuhaf, pahalı denilse bir türlü, ucuz denilse bir türlü.
    Topikte tiyatro yok, tahtada var.
    Asıl olan orayı çözmek.

8. Seyret. Titatro sessiz izlenir.

Pınar Süt’ün 2020 yılının ilk altı aylık dönemine ilişkin net satışlarının %84’ü Yaşar Topluluğu’nun bir üyesi olan ve yaygın dağıtım gücüne sahip Yaşar Birleşik Pazarlama (YBP) tarafından gerçekleştirilmiştir.*Pınar Süt’ü rekabette bir adım öteye taşıyan bir özellik olarak YBP, 6 bölge müdürlüğü, 100’ü aşkın bayisi ile Pınar ürünlerini 155 bin satış noktasına ulaştırıyor.

Merak ettim , Yaşar Birleşik Pazarlama nın ortakları kimler, sermayesinde pınar sütün payı var mı? Yoksa pınar süt bu birleşik pazarlamanın sağmal ineği mi?

Sayfa 708/963 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •