Sayfa 909/963 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 7698 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Bu tezcanlılıkla size sattırırlar hisselerinizi. Bence ekrandan uzak durun, sadece gün kapanışına hatta hafta kapanışlarına bakın…
    Cevap geldi.Mesaj yerine ulaşmış. Ekrandan bırak uzak durmayı , diğer portföyümle birlikte sürekli takip ediyorum.Çetenin bütün aşağılık işlemlerini kaydediyorum.Parça parça ilgili mercilere şikayet ediyorum.Yok üç kuruşa beş köfte.Küçük yatırımcının hakkını yedirmem.

Ha bu arada , Çetedenmisiniz? Ayrıca o cümlede ki '' Bu tezcanlılıkla size sattırırlar hisselerinizi.'' tezcanlılık kelimesini iade ediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Cevap geldi.Mesaj yerine ulaşmış. Ekrandan bırak uzak durmayı , diğer portföyümle birlikte sürekli takip ediyorum.Çetenin bütün aşağılık işlemlerini kaydediyorum.Parça parça ilgili mercilere şikayet ediyorum.Yok üç kuruşa beş köfte.Küçük yatırımcının hakkını yedirmem.

Ha bu arada , Çetedenmisiniz? Ayrıca o cümlede ki '' Bu tezcanlılıkla size sattırırlar hisselerinizi.'' tezcanlılık kelimesini iade ediyorum.
    Tezcanlı demek aceleci demek. Bunda çok alınacak bir şey yok. Kimseyi rencide etmek istemem. Ayrıca bana çeteden misiniz derken siz beni zan altında bırakmak istediniz. Ben acelecilik yerine sabırlı olanların genelde borsada kazandığını gördüğüm için öyle bir tavsiye verdim. Size bir daha bu gibi yazı yazmayayım. Saniyelik takip edip istediğinizi istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz. Burada zerre kadar üstüme alınacağım bir şey yok. Ben Türk varlıklarına yatırım yapan herkesin kazanmasını isterim. Allah hayırlı bol kazançlar versin herkese…

3. İyilik haram.. şurada tecrübem bana gösterdi ki sabredenler genelde kazanıyor. Sabredemeyenler kaybediyor. Ben de herkese sabretmeyi tavsiye ediyorum, acelecilikten uzak durmayı söylüyorum. Karşılığında neler işitiyorum. Neyse destek yazısı yazalım dedik, ne cevap aldık. Sosyal medyadan soğudum. Kendim doğrularımla devam ederim niye yazayım ki bir daha… ta ki buralar tenhalaşır, o zaman yazarım…

4. ..spu çocuğu! Şu an yaptığın eşleştirme işlemi de kaydediliyor. Ne demek 10.000 lot 27.90' a satış yazarak algı yaratmak.G.tün yiyorsa silme 27.90 da kalsın.nasıl tokatı yiyorsun gör. Aşağılık kan emiciler.

O eşleştirme işleminin hangi aracı kurum ve hesap numarasından yapıldığını ilgili merciler görüyor........

5. SPK tarafından onaylanan borçlanma araçları - Pınar Süt

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) haftalık bülteninde yayınlanan tabloda yer alan bilgiler aşağıda bulunuyor:

İhraççı: Pınar Süt Mamulleri Sanayii A.Ş.

Türü: Tahvil/Finansman Bonosu

Nominal İhraç Tavanı (TL): 150.000.000

Satış Türü: Tahsisli/Nitelikli Yatırımcı

6. Umarım şirket bu gıda krizi sürecinde ihracata ağırlık vermiştir. Gerçi yurt içindede farklı değil fiyatlar. Süt ve süt ürünleri fiyatları aldı başını gitti.

https://www.arti49.com/aldide-sut-ve...i-2368122h.htm

7. Yaşar Holding Suudi Arabistan'da yatırım yapmak niyetiyle anlaşma imzaladı
    Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Feyhan Yaşar, "Suudi Arabistan çok büyük bir pazar. Bu anlaşmanın içinde Suudi Arabistan'da bir üretim tesisi veya başka iş kolları da olabilir." dedi

Sayfa 909/963 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •