Sayfa 269/472 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 3770 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: PKENT - Petrokent Turizm

Çok güzel açıklamış pazartesi ne tepki verir.

2.  Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    2017 sonlarında yaptığım yorumda bu sıralar yapılan değişikliği görmüş gibi yazmışdım.Hisse tarih yaklaşmaya yakın hareketlerini sertleştirecekdir ama unutmayın ki beklenti suni bir beklenti önemli olan şirketle ilgili bir gelişmenin olmasıdır dikkatli olmakta fayda görüyorum...
    Audi kardeş yıllardır göremiyordum sizi hoş geldiniz

3. Arkadaşlar bilançoya bakmayın bu konsolide değil değişecektir ama gördüğüm bir şey var borç yok 41 milyon alacak var bakalım ne olacak

4. Arkadaşlar bu yeni otel faaliyete girmedimi hala bilgisi olan varmı

5. Finansallar çok iyi borçlar neredeyse sıfırlanmış buna karşılık 41 milyon küsur ticari alacak var. Görebildiğim tek olumsuz taraf Pazarlama Giderleri -759.967 den -4.298.549 a yükselmiş.

6.  Alıntı Originally Posted by Kurt 5241su Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bilançoya bakmayın bu konsolide değil değişecektir ama gördüğüm bir şey var borç yok 41 milyon alacak var bakalım ne olacak
    Bilanço neden değişsin zaten tek bilanço (solo) yani konsolide olmayan açıklıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Kurt 5241su Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu yeni otel faaliyete girmedimi hala bilgisi olan varmı
    Bir önceki sayfayı okursanız Sn. Goriotbaba benim bir soruma karşılık gayet güzel cevap vermiş. Sorunuzun cevabını orada bulabilir siniz. Ayrıca şirketin internet sitesi ana sayfasında direk karşınıza çıkıyor.

8. 2019 Yılı Turizm sektörününde iyi olacağı kanısındayız. Bu nedenle doluluk oranları artacak, satış,
    verimlilik ve karlılıkta artış beklemekteyiz.

İşletmenin gelişimi hakkında yapılan öngörüler: Abant Tatil Köyü yenileme çalışmaları Haziran 2014
    itibariyle başlamış olup özellikle otel odalarında ve Alt yapıda önemli yenileme yapılmaktadır. Side Tatil
    Köyünde 2014 yılında evlerde ve diğer sosyal mekânlarda önemli bakım onarım ve tadilat yapılmış olup
    yenilemeler 2019 yılında da devam edecektir.

İşletmenin performansı: İşletmenin performansını etkileyen ana etmen, turizm sezonunun olumlu
    geçmesi, Türkiye’nin içeride ve dışarıda genel görünüşünü, durumunu ve cazibesini menfi bir şekilde
    etkileyecek olan olayların tezahür etmemesidir. İşletmenin bulunduğu bölgede turizme yönelik çok
    sayıda yatırım yapılmıştır. Yapılan yatırımlar bölge turizm kapasitesinin üstündedir.
    Bu yatırımlar sonucu firmalar arası rekabet artmış, rekabet sonucu bölgede turizme verilen hizmet
    kalitesi ve fiyatlar düşmüştür.
    Firmamız önlem olarak tesislerinde yatırım yaparak tesisleri cazip hale getirmiş olup; hizmet
    kalitesini de artırmak için çalışmalar devam etmektedir.

Faaliyet Raporundan Alıntıdır. Y.T.D.

Sayfa 269/472 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •