Sayfa 80/787 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 633 - 640 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

En az 10 kurumdan işlem yapıyorlar.Gün içindeki takasın t+2 ile hiç alakası yok.Böyle bakınca ünlü almış görünüyor ama bence çoğu cep to cep bu kadar net alış yok tahtada olsa bu fiyatlarda olması imkansız.

2. Gedik girerse iyi olur. Gözde yi uçurtmuştu geçen ay)

3.  Alıntı Originally Posted by emrekoroglu Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by İstus Yazıyı Oku
    Gedik girerse iyi olur. Gözde yi uçurtmuştu geçen ay)

gedik bu kağıdı model portföye alalı çok oldu , fiyat o zamanlar 30 civarındaydı .. o zamandan beri model portföyde .. önceki model portfoy duyurularını incelerseniz maliyetini dahi göstermez kağıdın o derece zarar etti bu kağıdı model portföye aldığından beri..

yani gediğe bel bağlamayın , ayrıca gediğin takasta görünen lotların % 5 i civarı bende .. model portföylerinin büyüklüğünü ordan çıkarabilirsiniz..

takasları incelediğimde gördüğüm şey şudeutche elindeki malın tamamı ünlüye geçti bu da bize aslında yabancı takasında görünenlerin ülkerin kendine ait malı olduğu anlaşılıyor.. aksi takdirde bu malı 25 tl den almışsa % 30- 50 zararla bu kağıttan çıktı yabancı demektir..

citinin durum biraz daha farklı , onlar düşüşten sonra malı topladı ve şuan satıyorlar , muhtemelen benzer şekilde cep to cep işlemler ...

neyse son durumda görünen şu ülker yabancı tarafta görünen malını satıp ünlü üzerinden geri alıyor bu sırada da fiyatı düşürdü ve alttan mal topladı ..

bedelsiz süreci ile birlikte firma kar etmeye başlayacaktır , parayı başkasına yedirmek istemiyorlar çok net ..

4. Geçen sene Ünlü 18 e kadar götürmüştü, bu sefer Gedik ten niye olmasın veya gene Ünlü den?

5.  Alıntı Originally Posted by masu7376 Yazıyı Oku
    Şahsen ben 14.00 rakamını görsem bayram oldu deyip bizime el sallar vedalaşırım
    ben 5-10 yıl daha burdayım .. satış fiyat hedefimi de yazayım tam olsun 16-20 dolar arası bugun itibariyle 60 - 70 tl gelecekte kaç olur bilmem .. ben satamazsam cocuklar satar firmanın başına bişey gelmezse bu sürede ..

6. kucuk yatırımcı elindekileri biraz daha satsa hisse alıp yürüyecek çok az kaldı .. emeklilik fonlarında 1,5 milyon hisse vardı hepsini sattılar nerdeyse 250 k hisse kaldı .. onu da satsınlar yakın zamanda tamam bu iş ..

bi de bi rüya gördüm geçenlerde -80 milyon açıklanıyordu bilançosu , hayırdır insallah dedim bakalım 1 ay sonra 2.ceyrek gelecek bakalım neler olacak ..

benim bildiğim ganereler milleti sürüm sürüm süründürmeden bişey yapmaz . ağustos 9 ola hayrola ..

yatırım tavsiyesi değildir , bu hisse için düşmanıma bile tavsiyede bulunmam al yada sat için .. öyle lanet bir hisse

7.  Alıntı Originally Posted by masu7376 Yazıyı Oku
    Ağzınızdan bal damlıyor sayın kennym, inşallah diyelim.
    valla rüyamda -80 milyon zarar açıklıyordu 2.çeyrek , rüyaların tersi çıkarsa yaşarız yok hakkaten zarar çıkarsa sürünmeye devam

Sayfa 80/787 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •