Sayfa 540/787 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by İstus Yazıyı Oku
    Selam, Allah söyletti diyeyim,keşke olabilse ama bu tavan fiyat arkadaş
    Bir kerede biz tavan olsak sayın istus. Hep başka hisselere bakıp durduk. Bir ümit işte bizimki.

2. gruba yeni bakan arkadaşlar bu hisse insan hissesi değil arkadaşlar uzak durun,biz yandık siz yanmayın

3. Bugünde düşecek ....... Çocuğu. Mülkere ve tüm soyuna sopuna sevgiler.

4. Allah tez vakitte MU yu helak etsin inşallah.bu adam dünyaya gelmiş bir firavun,iblis,şeytan soyudur.

5. Öldüyü gün o camide en önde bulunacağım inşallah.herkese nasıl bir ahlaksız,hırsız olduğunu anlatacağım gayet show yapmadan münasip bana yakışır şekilde.onun ölüsü üzerinden reklam yapmayacağım.ölüm var MU ölüm.kaçamazsın.hesap zamanı gelecek.para ile boğul inş.

6. 4. Ceyrek ne zaman aciklaniyor?
    Bir de BIZIM icin beklenen sonuclarla ilgili hic araci kurum raporu dustu mu piyasaya bilen var mi?

Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir

7. Ne çürük, ne gudubet hisseymiş bee arkadaş..! Moralimi bozmamak için doğru dürüst 1 aydır rakamına bile bakmıyordum neredeyse... Satmıyorum fakat artık maliyet düşürme sevdasına da kapılmıyorum... Bundan sonraki hisse seçimlerimde farklı strateji uygulamaya başladım... Allahtan son aldığım ARCLK, OTKAR, TTKOM, TCELL fena çıkmadı da.. Biraz kafayı toparlattı...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

8. bu hissede yorum morum calismaz...kafasina gore "mu"ne zaman isterse o zaman cikar...belki de 1 tl yapar.5 yil daha boyle gider kimse bilemez...nasipten otesi yalan..

Sayfa 540/787 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •