Sayfa 4/211 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1687 madde; 25 - 32 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. Şuraya yazalım...Şirket ve yatırım bankaları baya uğraşıyor ama şu ortamda bu kadar büyük bir halka arz ve bu kadar birikmiş zararı varken ve şirket teknik iflastayken ve bu fiyatlara başarılı olur mu? bilemiyorum...seçim olmasaydı belki ama seçim kararı alındıktan sonra çok zor dostlar...artık ekim ayına bence...yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625
    Otokar dan zarar eden 110 120 lerden senet alan
    Koç Holding arçelik ykb Tüpraş başlıklarına gidip yazı yazması
    Ben otokar dan zarar ettim bu koç gurubu yaramaz lanet bir gurup tur demesi
    Her senet kendi başlığında yazılır
    Başlıklar temel teknik ve bilgi paylaşım yeridir
    Bir tane örnek bıraktım yeterlidir
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sn, guneysu,

Borsanin rekor ustune rekor kirdigi zaman 11 dolardan halka arz edilen hisse simdi 2 dolar gecen 7 senede. Ne oldugu belli. Bundan daha guzel ornegi mi olabilir grubun ne yaptigina ve ne yapacagina?
    GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Şok Marketler/Demirel: Halka arzdan 2.6 - 3.1 milyar TL kaynak hedefliyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İlginç , daha 1 ay önce BORÇ yapılandırması istiyorum, borcum borç ama ben paraları yurtdışına kaçırdım buradaki borcumu da bankaların sırtına yıkmak istiyorum diyen bir grup utanmadan, sıkılmadan bir şirketini halka `IRZ` etme yüzsüzlüğünü gösterebiliyor. Herhalde böyle absürt durum ancak Türkiyede olur . Bunların hissesine gireceklere şimdiden hayırlı olsun derim başkada bir şey demem.

5. şirketin genel müdürü halka arzda erteleme yok, iyi talep var demiş...

bakalım göreceğiz 3 gün sonra...

YTD

Değerli Forum üyeleri zamanında 11 dolarlardan piyasaya arz edilen kervitaşın şu andaki durumuna bakın,Ulker grubunun borç yapılandırması için banka başvurularını göz önüne alın toplamda daha 2,5 milyar gibi bir rakam boşta kalmış durumda .Bizim evimize ateş düşürdüler 5 aydır kerevite yatırım yaptım 1 gün bile yatırım yaptığım fiyat üzerinden kapanamadı ne yazık ki.
    Yıllardır birikiminiz olan parayı Ülker grubuna yatırmadan 1000 kere düşünmenizde fayda görüyorum biz yandık siz yanmayın.
    Saygılarımla

7. bu ortamda zor olur bu arz dostlar bence...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    hatay
    Gönderi
    500
    Ne güzel bi forum. Katkı yapan herkese çok teşekkür ediyorum.

"ayı: baskın basanındır. boğa: ava giden avlanır." saygı ve sevgilerimle

Sayfa 4/211 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •