Sayfa 54/97 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 425 - 432 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by black07 Yazıyı Oku
    kagitta tavan bile gosterdiler devre kesici sabahtan beri devreye girmedi.
    cunku bekletıyorlar.bekleyıp yuzde 10 barajını beklemelerle kesıyorlar..boylece takılmıyor..
    Fazla akıllılar makınalardan

2. bi haber gelecek galiba

3. lütfen bilen biri yorum yapsın nereye kadar gidebilir???

4. Çanak bitmiş. Kulpu yapar.çanağı aşarsa nereye gideceğini bilemeyiz.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, ADESE, FORMT ve MERKO payları 08/02/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 22/02/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. yukarı çekip çekip basıyorlar en güzel moda.... 3 e doğru gidecek gibi. görüşüm beni bağlar.

7. Elimde 1.05 maliyetli formetim var. % 174.29 TL. kar görünüyor ve satamıyorum çünkü 0.5 lot. Bedelsize katılmıştım ve oradan kalmış. Baya vardı elimde . İlk defa bir kağıttan bu oranda kar ettim..

8. Yukarı gidecek gibi yapıp bam. Üç kat gitmiş. Bilanço da gün içinde geldi. Çok riskli. Risk olmayan yerde kazanç olmaz. Ne bileyim. Gidip daha az riskli kağıt bulayım. Ytd. Kimseler yazmamış. Biraz sesli düşündüm.

Sayfa 54/97 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •