Sayfa 87/97 İlkİlk ... 37778586878889 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 689 - 696 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hayırlı olsun. İnşallah beklediğimize değer

2. Sabah hafif hareketlendi ama sonra sondu ateşi. Şirketin piyasa degeri 300 milyon, yakinda sermayesi de 300 milyon olacak. Garip bir durum

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

3. Karlı bilanço, bedelli ile mobilya sektörüne yapılacak ytırım ve artan ihracat ile

bedelli yi çok kısa süre içerisinde tamamlamasını bekliyorum. Bunu yapabilmeleri için de olumlu bilanço ve mobilya sektöründeki artan ihracat potansiyelini de kullanarak fiyatın hareketlenmesi bizi şaşırtmaz.
    Bu hafta fazladan ky ye kaptırılan malların çoğunu yerine koymuşlardır. Hatta birçok ky zarar kes yaparak satış yaptı. Bunun etkisini özellikle geçen hafta hissettik. Bu hafta için daha olumlu hreketler gerçekleşirse şaşırmamak lazım.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir

4. Bu kadar aşağı basmak yeter yoksa bedelliye katılacak adam bulamayacak

Bence bu hafta sermaye artırım tarihi belli olur. Bir an önce yol almaları lazım. Adam gibi sermaye şle de en kısa sürede pazar değişikliği de mümkün. Pazar değişikliği şirketin brüt takastan çıkması anlamına gelecek. Mobilya sektörü ve ihracat potansiyellerinin yanına bu beklentiyi de ekleyebilriz. Hala aşağı basmak istemeleri gerçekten enteresan.
    Ya sabır demekten başla şans yok

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir

5. Sabreden derviş

Belli almasını istemedikleri bir yatırımcı mal almış. Halen onu dökmeye çalışıyorlar. Ama hata ediyorlar. Bakın bu kafayla giderlerse bedelli artırımın da içine eder bu salaklar.
    Yahu daha neden aşağı basarsın. Eğer mercimek kadar zekan olsaydı bedelli gaZıyla malı yükseltir , bedelli sonrası olumlu haberlerle malı çıkardın.
    Şimdi artık daha aşağıya verecek halin yok , yoksa bedelliyi kendi paranla yaparsın. Kimse katılmaz. Enayi mi millet. Ulan nasıl bir speğin eline düştük anlamıyorum. Bu fiyatlardan aşağı verirsen bedelliyi kendin yaparsın. Kim katılır ya?

Gerçi emkel de de benzetir şekilde mal kaptriırdılar . Sonra bedelli ve rüçhan tahtası ta ki kapanana kasar milletin anasını bellediler. Sonra rüçhan kapandı tahta rahatladı gerçek ederine hareket başladı.
    Ama olmaz. Burada da mı aynısı? Millete rüçhanları ucuza sattırıp sermaye artırımı sonrası mı hareket ettireceksiniz. İnan çok saçma.
    Ben kendi şahsıma rüçhanları da kullanmayı düşünüyorum. Bakalım kim daha sabırlı?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir

6. sanırım bir ikimiz varız bu başlıkta

bedelliden gelecek paralar, fon kullanım raporunda belirtilen yelere harcansın bu şirket x3 te yapar x5 te orta vadede. Çok büyük büyüme potansiyeli var, tek risk gördüğüm google'da aradığımda adı üç kağıtlara karışmış patron....

7. Nayapalim ortaklar.. bunun memleketi üçkağıtçı dolu....bu da üçkağıtçı...hirsiz bunlar...sahibi parayi cullalayip orada burada yiyecek..
    Üçkağıtçı olmasanhisse geri alım yapar sirkete sahip çıkardı...
    Hepimize geçmiş olsun..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

8. Bedelli öncesi bu kadar baskilamanin amacı ne olabilir ki.. Bu aralar yukseltseydi hisseyi, ilgi çekerdi, yatırımcı çekerdi, insanlar bedelliye daha iştahlı girerdi. Iyice çöp ettiler hisseyi, kimse yanaşmıyor. O kadar Rüçhani kim alacak, cok mecbur olmadikca kim katılacak bedelliye anlayamıyorum.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 87/97 İlkİlk ... 37778586878889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •