Sayfa 38/97 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 297 - 304 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Galip hisseden çıkmış gözüküyor ben mi yanlış gordum

2. Ne güzel dağıtıyorlar malı varya 4 lerden satamadıklarını millet kapış kapış alıyor bende onlardan biriyim lanet olsun Sizin borsanıza

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Beyler
    Spk'ya şikayet tweetleri atın.
    Hisse halka arzdan beri %63 düştü.
    Önlem alması lazım, küçük yatırımcıyı korumak için

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirket bile elindeki malı satmış 1.890.000 lot geri alımla topladığı malı kesin zararına satmıştır.

Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Şirket bile elindeki malı satmış 1.890.000 lot geri alımla topladığı malı kesin zararına satmıştır.

6. Allah belasını versin bu adilerin borsa benim için bitti alsın şirketini bir tarafına ........... haram zıkkım zehir olsun ne kadar ******** olmuşlar bunlar sen bedelsiz açıkla milleti hisseye topla düştükçe millet ucuz diye atlasın sen o arada 4 5 ten satamadığını bedelsiz yapınca 1.10 lara düşünce millet bedava gibi saldırsın bende dahil hep aynı tuzaklara düşüyoruz hep aynı neyse artık yapacak birşey yok bu hisse 80 kuruşa düşse şaşırmam adamlar satıyor millet kapış kapış alıyor bu kadar alan küçük yatırımcı ise yıllarca süründürü demektir of of

7. s.a arkadaşlar formt kim alıyor satıyor takas atabilirmisiniz
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by kamuranaliriza Yazıyı Oku
    s.a arkadaşlar formt kim alıyor satıyor takas atabilirmisiniz
    Kimin eli kimin ...... şeyinde belli değil sadece metro takaslarda artık görünmüyor yani metronun elinde hiç mal kalmamış görüntüsü var

Sayfa 38/97 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •