Sayfa 373/504 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bu tahtalar cıddı manada incelenmeli kım oynuyorsa sağlam ceza almalılar bu şekilde at koşturamamaları lazım yazık çok yazık..
    Bu ülkede önce SPK görevini yapmalı ve bence bu hissenin fiyatı gayet uygun ve 2020 yılı bilişim sektörünün yılı olacak bütün sektörler eleman çıkartırken bu sektörde eleman alımları oldu. SPK öncelikle Finansbank ın piyasa değeri kaç,Garanti bankasının kaç ona cevap versin. Ayrıca Finansbank 100 tl görüp bu fiyata indi, siz şimdi o hisseyi 80 den 70 den 60 dan alan insanları düşünün. Türkiye liyakata göreiş yapılan bir ülke değil. Başkanlık sisteminde maalesef her şey tek kişiye bağlı ve o da borsa bilmiyor, atadığı kişiler de hem borsa bilmiyor hem de şaibeli işlere, bilerek ya da bilmeyerek okey veriyor. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.

2. Buradaki sıkıntı bilişim şirketlerinin oldukça yüksek pd, ve Fk lara ulaşmış olması bence birazda durumları spekule ediliyor bu fiyatlar çok fazla bu şirketler için.. Kfeınde bunların gerisinde kaldı birçok şirkete gore karlılığı daha yuksek ama bunu fıyatlayamıyor çünkü diğer bilişim şirketlerinin gittiğini görüp kafeinin de onların yanına gideceğini düşünen ky Kfeıne atlıyor bunu bilen ve goren tahtacı tahtayı yukarı fiyatlamak yerine bu fiyatlardan trade edip yukarı çekip kazanacağı paradan çok daha fazlasını bu şekilde kazanıyor yukunu boşaltmadan bu tahta gitmez.. Şöyle bir rıskte herzaman var diğer tahtalar dönünce zaten geride kalan kfein onlardan önce başaşağı düşüyor.. Varsın bizde bilişimden kazanmayalım kazanan kazandı zaten, bıstte fırsatlar bitmez yeterkı eldeki sermayeyı kaybetmeyelim..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Bilançosu geldiğinde belki de bu fiyat ucuz kalacak onu bilemiyorum. BLOOMBERG tv de birkaç gün arayla hem kfein hem de ardyz in genel müdürleri konuktu ve her ikisi de bu dönemde eleman alımı yaptıklarını söylediler daha enteresanı 2020 için büyüme rakamlarını pozitif yönde revize edeceklerini belirttiler.Tek hisse olarak düşünmemek lazım vr düştükçe alım coğaltılabilir, tabiki yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi olamaz. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.

4. Hocam merhaba. Temettü ve bilanço ile ilgili tarih belli mi acaba?

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Beklediğiniz bir oran mevcut mu? Orta vade düşünüyorum açıkçası
     Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    1 Haziran günü yapılacak genel kurulda temettü oranı açıklanacak hocam, yani henüz vermedi.
    BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. temettü 4 kurus verecekti galiba düşük ama temettü veren tek yazılım şirketi bu olur. diğerleri parayı napyosa artık bilemedim
    güzel hisse ama geride kaldı. düşüşte hakikaten asagı sert basıyorlar. ARDYZ nedir ya 37 tl gördü

kafeinden iyi olduguna inanmam

7.  Alıntı Originally Posted by scarface-t Yazıyı Oku
    Bu sefer kar satışları daha erken gelebilir, Roubini covid-19 etkisi 10 yıl sürer diyor, bu ister istemez yazılım firmalarını da zora sokacak ilk etapta kafein de havayolları projesinden etkilenmiş gibi kısa çalışma ödeneğine başvurulmuş. Ben olumlu bişey görmedim konuşmasından zaten hedefleri de revize edeceklermiş. piyasadaki spekülatörlere karşı uyanık olmalıyız bizim yoksa bizim gibi küçük yatırımcıya satıp yollarına devam ederler YTD
    ben burada sizleri uyarmıştım manüpülasyonculara karşı, kafeini ard bilişimle ya da kronla kıyaslayamazsınız kıyaslanırsa logoyla kıyaslanır yok ardyz uçmuş kafein de uçacak. ardyz le spek oynuyor o yüzden bu durumda. ekstradan bütün firmaların yazılım işi mi çıktı şu dönemde uçsun bu kağıt. küçük yatırımcıların eline yüksekten verip tüyüyorlar bu yüzden gözlerimizi açmalıyız

8.  Alıntı Originally Posted by scarface-t Yazıyı Oku
    ben burada sizleri uyarmıştım manüpülasyonculara karşı, kafeini ard bilişimle ya da kronla kıyaslayamazsınız kıyaslanırsa logoyla kıyaslanır yok ardyz uçmuş kafein de uçacak. ardyz le spek oynuyor o yüzden bu durumda. ekstradan bütün firmaların yazılım işi mi çıktı şu dönemde uçsun bu kağıt. küçük yatırımcıların eline yüksekten verip tüyüyorlar bu yüzden gözlerimizi açmalıyız
    Üstad,asıl bu tarz uyarılarla kafa karıştırmasak daha iyi olur kanaatindeyim, ondan mı, sizin uyarıdan sonra kaç barem arkasında olduğu Kareli bile yakaladı ve geçti. Manipilasyona tabi ki herkes dikkat edecek, burada herkes farkında ama lütfen kağıdı da o kadar basite almayalım isterseniz, on sene sürecekse, böyle bir risk varsa tüm kağıtlar için var, kağıtta o kadar birşey yok derken, sizin uyarınızdan sonra yukarı yönlü hareketini yaptı, uçacak mı, kaçacak mı? Şelale olup akacak mı? İzliyoruz, ama daha sağlam done ve gerekçeler olsun ki kimseyi endişeli hallere sevketmeyelim, İllaki bir hareket olur ya da olmaz, ben burada bu hissede böyle uçacak kaçacak yönlü bir habere de rastlamadım doğrusu, bilmiyorum..

Sayfa 373/504 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •