Sayfa 89/504 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 705 - 712 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Flamaya benzer bir yapı var gibi?

SM-G360H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by lost00 Yazıyı Oku
    Flamaya benzer bir yapı var gibi?

SM-G360H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Grafik bayrak yada flamaya gidebilir.YTD

3. Arkadaslar ozelden yazanlardan özür diliyorum msj kutuma bakmadigimdan hic bir msj cvp veremiyorum bilinsin.iyi tatiller

4. 6 AYLIK FAALİYET RAPORUNDAN BİR KESİT..

Dönem Sonrasında Gerçekleşen Gelişmeler
    ï‚· Yunanistan’da bulunan Performance Technologies S.A. üzerinden Alpha Bank’a ait
    Micro Focus SDM Arşiv uygulaması için yazılım hizmeti verilecek olup 03.07.2018
    tarihinde Sipariş Formu (PO) iletilmiştir. Bu hizmet Micro Focus ürünlerine global
    anlamda servis sağlayıcılığı açısından önemli bir “know how†birikiminin
    göstergesidir.
    ï‚· Temmuz ayında Tezmaksan A.Ş. ile Parkurda Platform projesine başlanmıştır. Bu
    proje Kafein’in KOBI segmentindeki büyük müşterilere açılması konusunda attığı
    önemli bir adımdır.
    ï‚· 09.07.2018 tarihinde Şirketimiz Esas Sözleşmesinin "Şirketin Sermayesi" başlıklı 7.
    Maddesinin tadil edilmesi için yapılan başvuru Sermaye Piyasası Kurulu tarafından
    onaylanmıştır.
    ï‚· 16 Mayıs 2018 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda duyurulan, 18.500.000
    TL ödenmiş sermayeli Smartiks Yazılım A.Ş'nin 925.000 adet B grubu nama yazılı
    pay ve 8.510.000 adet C grubu hamiline yazılı pay olmak üzere toplam 9.435.000 adet
    payının (%51) tamamının Aday Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali
    Müşavirlik A.Ş. tarafından düzenlenen 16.05.2018 tarihli değerleme raporunda yer
    KAFEİN 01.01.2018 – 30.06.2018 HESAP DÖNEMİNE İLİŞKİN FAALİYET RAPORU
    22
    alan şirket değeri üzerinden toplam 25.432.715 TL bedelle satın alınması (Finansal
    Duran Varlık Alımı) işlemi 20.07.2018 tarihli Olağanüstü Genel Kurul’da pay
    sahiplerinin onayına sunularak kabul edilmiştir.
    ï‚· 20.07.2018 tarihli Yönetim Kurulu kararı doğrultusunda; Şirketimiz %51 oranında pay
    sahibi olarak Smartiks Yazılım A.Ş. ünvanlı finansal duran varlık edinmesi sebebiyle,
    30 Haziran 2018 tarihli Finansal Tablo ve Rapordan başlamak üzere bundan sonraki
    süreçteki Finansal Tablolarını Konsolide olarak yayınlayacaktır.

file:///C:/Users/dunya/Downloads/Kafein%20Faaliyet%20Raporu%20-%202018%206%20Ayl_k.pdf
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. ï‚· 20.07.2018 tarihli Yönetim Kurulu kararı doğrultusunda; Şirketimiz %51 oranında pay
    sahibi olarak Smartiks Yazılım A.Ş. ünvanlı finansal duran varlık edinmesi sebebiyle,
    30 Haziran 2018 tarihli Finansal Tablo ve Rapordan başlamak üzere bundan sonraki
    süreçteki Finansal Tablolarını Konsolide olarak yayınlayacaktır.

bu maddeden Smartiksin bilançoları üçüncü çeyreklere yansıyacak olarak anlıyorum....acaba yanlış mı anladım ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. https://www.kariyer.net/firma-profil...a-s-13078-3368

smartiks 6 tane elaman arıyor...

7. Bu bilgi kap ta yayınlandı mı? Malum hissemiz grafik olarak güzel bir bayrak hazırlamış bizlere....acaba bu haberi mi bekliyor bayrak için ....içimden düşündüm sadece

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. http://www.metroyatirim.com.tr/Rapor...2999410979.pdf

bu linkte sayfa 20 de kafeinin projeleri ve hangi yılda tamamlanacağı yazıyor...

Sayfa 89/504 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •