Sayfa 173/504 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Netaş bu kağnıya 1. turu bindirdi, sıra 2 turu bindirmesine geldi.
    3. turu da bindirse kaldıramayan kaldıramıyor işte. Bu kafayla ömrü billah da kaldıramaz
    YTD

2. halka arz olduğu tarihten bugüne hisse % kaç yükselmiş bu yükseliş kaynağı ne ortaklık,yeni tesis,yeni iş bağlantısı,arsa veya bina satışı v.s ibi sebeplerden ötürü mü oldu yoksa gerçekten bahsi geçen 4 milyon lot satılması için hisse yukarı mı taşındı ......

sanal platformda birileri xx çift hane diye diye haber yapıyor dikkat etmek lazım sesli düşünüyorum

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    halka arz olduğu tarihten bugüne hisse % kaç yükselmiş bu yükseliş kaynağı ne ortaklık,yeni tesis,yeni iş bağlantısı,arsa veya bina satışı v.s ibi sebeplerden ötürü mü oldu yoksa gerçekten bahsi geçen 4 milyon lot satılması için hisse yukarı mı taşındı ......

sanal platformda birileri xx çift hane diye diye haber yapıyor dikkat etmek lazım sesli düşünüyorum

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Bilançoyu incelemenizi tavsiye ederim.

4. Dün KAP'a yeni haber düşmüş, şimdi farkettim:

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/749012

Özetle diyor ki Salı günü Bank of America 7.72'den 40.479 adet daha almış. (Daha önce paylaşıldı ise kusura bakmayın, ben dün atılan mesajlarda göremediğim için paylaşıyorum)

5.  Alıntı Originally Posted by VDemir Yazıyı Oku
    Dün KAP'a yeni haber düşmüş, şimdi farkettim:

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/749012

Özetle diyor ki Salı günü Bank of America 7.72'den 40.479 adet daha almış. (Daha önce paylaşıldı ise kusura bakmayın, ben dün atılan mesajlarda göremediğim için paylaşıyorum)
    Kafalarına göre takılıyorlar işte. Keyifleri gelirse aşağı basarlar yok olmadı yukarı çıkarıp tekrar basarlar. Saldım çayıra mevlam kayıra... Buralarda milletin sabrını zorlarken, şirketleri madara oluyor da haberleri yok.

YTD

6. aldıkları mal bari yurt dışında hesap açmaya değse ama bunlar yabancı aldırıyor havası yaratıyorlar gibime geliyor....

yazdıkarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Sn cefaks haftalık takasını verebilir misiniz.Teşekkürler

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 173/504 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •