Sayfa 120/240 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 953 - 960 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. Utanın bizden % 300 sermaye artışı adı altın da,dünyanın parasını topladınız.

2.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    Bunlar bize sürekli sektörde çok ciddi rekabetten bahsediyorlar.İyi ya senin böylesine ciddi,güvenilir, yılların verdiği tanınmış bir MARKA ismin var.E bu adamlar senin verdiğin fiyatların çok altında fiyatlarla satış yapıp kar ediyorlar.Onlar her şeyi yeniden kuruyorlar.''HER ŞEY''bunlar saymakla bitmez.Sen kimi kandırıyorsun. Bu şirketin kar edebilmesi için ne lazım!!?.
    BENCE ancak ve ancak dolaşımdaki hisselerin tamamına hakim olunca %500 kar ettireceksiniz.
    Bist aleni kumarhane olmuş. SPK izliyor. Böyle şirketlere göz yumuldukca yatırımcıyı mumla ararlar. İnsanlar enayimi 10 yıl bekleyip birde cepten para yatıracaklar (bedelli) ve tek kuruş kazanmadiklariyetmemis gibi birde borsa stresini yaşayacaklar. Yemişim borsasını hissesini. Tanıdığım kim varsa sakin borsaya bulaşması kar diye tavsiyesi ediyorum. Tam bir soygun yeri olduğunu söylüyorum. İşin özü asla yatırım vs yapılacak bir araç değil hatta akıl işi değil. Gidin ailenizle yeyin elin üçkağıtçılarina kaptırmayan paranızı. Bugüne kadar para kazandım diyeninide duymadım.

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. Bilanço bunda iyi geleceğini düşünmüyorum. Hisse 2008 fiyatlarindayken işimiz zor. Su satıp şu ana kadar zarar edebilen dünyadaki tek hisse olma unvanını da kimseye vermedi. Utanmasalar suyunda maliyetle direcekler. Gider gider Yaz denetleyen yok nasıl olsa. ..

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. Net Dönem Karı veya Zararı
    -9.869.437

PINSU Solo 2018/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -9869437

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Dediğimiz gibi..su sat zarar zarar zarar..kapat kardeşim boşuna memleketin suyunda israf etmeyin. Birde herkesin mali suyu millete parayla satıp zarar ediyorum diyemezsin. Deme hakkınızda yok. Devletin el koyup kendi işletmesi lazım. Yoksa bu ülkede vergi falan toplanmaz. ..çakal dolu.

7.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Dediğimiz gibi..su sat zarar zarar zarar..kapat kardeşim boşuna memleketin suyunda israf etmeyin. Birde herkesin mali suyu millete parayla satıp zarar ediyorum diyemezsin. Deme hakkınızda yok. Devletin el koyup kendi işletmesi lazım. Yoksa bu ülkede vergi falan toplanmaz. ..çakal dolu.

bence bilanço gayet iyi. piyasaların sıkıntıda oldugu son 3 ayda 80 milyon tl ciro yapıp şirket 1 mılyon tl kar etmış. artık şirket kar etmeye baslamıs en azından.. bence 12 aylık bilancoda zararı bıraz daha azaltır.

8.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    bence bilanço gayet iyi. piyasaların sıkıntıda oldugu son 3 ayda 80 milyon tl ciro yapıp şirket 1 mılyon tl kar etmış. artık şirket kar etmeye baslamıs en azından.. bence 12 aylık bilancoda zararı bıraz daha azaltır.
    Şirket esas faaliyette 13 trilyon kar yazmış. Kasasına 8.4 trilyon para koymuş. İyi işler oluyor. Ancak su satıp zarar zarar olmaz kardeşim. İnandırıcı değil. 12 aylıktan zarar tekrar 20 trilyona çıkar..hallederler..

Sayfa 120/240 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •