Sayfa 42/240 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 329 - 336 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. SPK görevini yapmamaktadır.
    26/10/2017 perşembe günü 1,87 civarındaki hisse yüksek işlem hacimleri ile 2 seansta 2.35 i görmüş ve toplam 4 işlem gününde yani 01/11/2017 tarihi itibari ile hisse 1.88 e kadar inmiştir.
    Ki borsanın %5'e yakın pirimlendiği günlerde.
    30/10/2017 bilanço açıklayan şirketten birileri içeriden bilgi aldığı kesindir.2 seans öncesi operasyon çekmiş ve haksız kazanç elde etmiştir.
    Her dönem bu grup hisselerinde
    İnsider Trading olayı yaşanmasına rağmen SPK göz yummaktadır.
    Devletten aldığı teşvikler yanında sürekli bedelli yapmasına göz yumulmakta ve küçük yatırımcının soyulmasına göz yumulmaktadır.
    Akarı kokarı olmayan su'dan zarar eden dünyanın neredeyse tek şirketi olan Pınarsu yönetim giderleri ve harcamalarla şirketin içini boşaltmaktadır.Ortağı olduğu şirket yaşar pazarlamanın değerini bir önceki döneme göre düşürerek diğer grup şirketine devretmiş ve devrolduktan sonra YP Türkiyenin ilk 500 şirketi içine girmiştir.
    SPK'dan şikayetçiyim.
    ("1732699" başvuru numarası ile mesajınız başarı ile iletilmiştir. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.)

2. Üstteki CİMER şikayeti...
    Bu da BİMER şikayeti.

SPK görevini yapmamaktadır.
    26/10/2017 perşembe günü 1,87 civarındaki hisse yüksek işlem hacimleri ile 2 seansta 2.35 i görmüş ve toplam 4 işlem gününde yani 01/11/2017 tarihi itibari ile hisse 1.88 e kadar inmiştir.
    Ki borsanın %5'e yakın pirimlendiği günlerde.
    30/10/2017 bilanço açıklayan şirketten birileri içeriden bilgi aldığı kesindir.2 seans öncesi operasyon çekmiş ve haksız kazanç elde etmiştir.
    Her dönem bu grup hisselerinde
    İnsider Trading olayı yaşanmasına rağmen SPK göz yummaktadır.
    Devletten aldığı teşvikler yanında sürekli bedelli yapmasına göz yumulmakta ve küçük yatırımcının soyulmasına göz yumulmaktadır.
    Akarı kokarı olmayan su'dan zarar eden dünyanın neredeyse tek şirketi olan Pınarsu yönetim giderleri ve harcamalarla şirketin içini boşaltmaktadır.Ortağı olduğu şirket yaşar pazarlamanın değerini bir önceki döneme göre düşürerek diğer grup şirketine devretmiş ve devrolduktan sonra YP Türkiyenin ilk 500 şirketi içine girmiştir.
    Koca yaşar bankı hüpleten şirket tüm hisselerinde göz göre göre operasyon çekmektedir.
    Endeksin 111.000 'i geçtiği şu günlerde hisse 7.000 endekste gördüğü fiyatlardan işlem görmektedir.

SPK'dan şikayetçiyim.

3. Hissenin geçen haftaki grafiğini de BİMER şikayetine ekledim.

4. sn ÇAKAL kaleminize sağlık.Umarız yetkili birileri duruma artık el atar.
    Bedelli ile ilgili açıklayıcı olacak birileri var mı?
    girsen ne girmesen ne.
    tut ki yüzde 100 bedelli açıklandı.Benim kenarda param yok,yada katılmak istemiyorum.O durumda ne olur?
    Bedelli bölünme açıklanırsa hissenin fiyatı bi kere hatırı sayılır oranda geriliyor(metroda oldu 1,30 dan 1 e geldi)
    onun dışında işlemler ve koşullar ne oluyor,nasıl oluyor?
    daha önce yüzde 250 bedelliye katılanlar oldu mu?hisse performansı nasıl oldu öncesi ve sonrası?

5.  Alıntı Originally Posted by bahtsız bedevi Yazıyı Oku
    sn ÇAKAL kaleminize sağlık.Umarız yetkili birileri duruma artık el atar.
    girsen ne girmesen ne.
    tut ki yüzde 100 bedelli açıklandı.Benim kenarda param yok,yada katılmak istemiyorum.O durumda ne olur?
    Bedelli bölünme açıklanırsa hissenin fiyatı bi kere hatırı sayılır oranda geriliyor(metroda oldu 1,30 dan 1 e geldi)
    daha önce yüzde 250 bedelliye katılanlar oldu mu?hisse performansı nasıl oldu öncesi ve sonrası?
    Bedelli yapması için sermeye arttırımı için spk başvurması gerekiyor.onayın geldikten sonra yapabiliyo.tutki bedelli yaptı kim ne yapsın bu tuvalet kağıdını bide paramı vercen bunlara

ASUS_T00I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by bahtsız bedevi Yazıyı Oku
    sn ÇAKAL kaleminize sağlık.Umarız yetkili birileri duruma artık el atar.
    girsen ne girmesen ne.
    daha önceki bedelliye katıldım (% 250) değişen bir şey yok. para bittimi ky pamuk eller cebe diyor firma. önce dibine kadar öldürecek milletim kanını emecekler sonra kimsede hisse kalmayınca hisse yükselecek vay efendim bunlar sonra kurumsal şirket olacak yatırımcı dostu olacakmış..gidin başka kapıya.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7. 2,07 ortalama ile almış olduğum 18610 lotu 1,87 den yüzde 10 zararla yaklaşık 3800 tl zararla sattım.
    Bu şirket dolandırıcı gayet görünür gayet açık gayet net.
    haram zehir zıkkım olsun adi pisliklere.

8. Bu firmanın hiçbir ürününü bugünden sonra evime sokmama kararı aldım. Daha önce firmaya yazmıştım düşen sadece hisse değil itibar ve müşteri kaybedersiniz dedik olmadı. Demekki müşteri daima haklı değilmiş..

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir”
    Son düzenleme : Belekkimi; 02-11-2017 saat: 19:36.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 42/240 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •