Arama sonucu : 1918 madde; 1 - 8 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Biz de küfredip kötüledik de, bu kadar üst üste moral bozucu mesaj... hele ki elinizde hisse yoksa ... bana biraz garip geldi kardeş.
    Ben aksine yeniden almaya başladım.
    Batağa gidiyorsa yükü hafifletmesi gerek.
    Satarsa ilk kağıt ve suyu satabilir ya da müşteri bulabilir diye düşünüyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by ÇAKAL Yazıyı Oku
    Biz de küfredip kötüledik de, bu kadar üst üste moral bozucu mesaj... hele ki elinizde hisse yoksa ... bana biraz garip geldi kardeş.
    Ben aksine yeniden almaya başladım.
    Batağa gidiyorsa yükü hafifletmesi gerek.
    Satarsa ilk kağıt ve suyu satabilir ya da müşteri bulabilir diye düşünüyorum..
    Çok doğru bir yerden yakaladınız. Satarlarsa ilk su satılır. Kefaleti yok taliplisi çok olur. 4 tane fabrika. Sen birini 180 trilyon a yeni kur 3 unu çöpe at sayma marka değerini de sayma piyasa değeri 50 trilyon olsun. Ben bile ucbes arkadaş para toplar satın alırım. Sudan ucuz.Birde biraz bilançosu düzelttimi iş tamam. Hatta gelebilecek bir kar herşeyi değiştirir.

( 250 trilyonluk lira kadar yıllık su satıp kar edemeyen ulusal çaptaki tek Türk şirketi. Bu ulusal çapta ve 25 ülkeye ihracat yapan hisse her yıl bırakın yükselmesini TL bazında 2008 yılı fiyatlarına inmiş SU firması inanmiyacaksiniz ama gercekten SU firması ve yatırımcı yıllardır zararda bekliyor. Ben uydurmuyorum Öyle demiyor mu internet sayfalarında)

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •