Sayfa 18/62 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 137 - 144 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş

1.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Daha dun brut takastan ciktigi gune kadar aylarca burda 1 kisi bile yoktu.ne zaman nasil verdiler sizlere malimtavan hareketiylemi atladiniz hepiniz.anlatirsan alis seklinizi spekgin ne yaptigini daha iyi yorumlariz.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilançoya atladık elimizde patladı. Ne oldu yanlış mı yaptık, sen olsan ne yapardın.

2.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Bilançoya atladık elimizde patladı. Ne oldu yanlış mı yaptık, sen olsan ne yapardın.
    Hocam kagidin gecmis 3 aylik hareketine gore maksimum 4 liradan maliyet normaldir.fakat onun ustundeki maliyetler risklidir kisa vadede.spek ozellikle dikkat cekip usten mal vermis piyasaya.alttan geri alip trade amacli kar icin.. Blanco guzel.zarardan kara dondu.ilerde dahada guzellesecektir.gebzedede satilik eski fabrika arsasi var.ilersi icin hisse guzel.onu acik.ama nerde ne zaman durur bunu bilemeyiz.spek ne yaparsa o olcak fiyatlar.ama orta vadede karli olacagimizi tahmin ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by mt.tumer Yazıyı Oku
    ben aynen o şekilde girdim hakkaten
    önce 4,15-4,40 arasında bir kaç al sat yaptım
    sonra düştükçe biraz daha aldım
    daha sonra elim elim satmaya gitmedi
    ve spek malı elime vardi.
    Sende pacayi kurtarirsin merak etme.egpro zarar aciklayinca pimasida geri cekiyor.biraz entegre gidiyorlar.borsayla asagi gelirse bence dipip 3.20 civari.oraya gelir demiyorum.sabredin.zararina vermeyin.sig hisse.hizlida hereket edebikor bir gun.

4.  Alıntı Originally Posted by lazerion Yazıyı Oku
    Bu forumda bu konuda yazmayınca bu hisseye tavan hareketi ile mi atlamış olunuyor.
    Senin hisseler babadan kaldı heralde
    Formda ne kadar mesaj ve ne kadar izleyici varsa bu bir gostergedir.hacim ve tavanli firmalara bir anda kucuk yatirimci dolar.zaten amac dikkat cekip mal vermek yada almaktir.

5. Bugün hareketlilik var kademe paylaşabilecek olan varmı

6. spek iyi silkeledi.... malı topladı gibi..... fabrika arazisinin satısı ne zaman olur bilen voleyi vurur bunu bilse bilse spek bilir ....

Sayfa 18/62 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •