Sayfa 533/607 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583 ... SonSon
Arama sonucu : 4852 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Nasıl oldu ki bu durum?Saat 15 civarında bakmıştım en son.Böyle birşey yoktu.

2.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    5 6 milyon maalesef bu tahtada toplamak kolay değil.. Sırf garantideki değil çoğu aracı kurumdaki takaslar en aşağı 5 senedir çakalı lotlardır.. Öyle Bi oyuncu gelirse tahtaya zaten satıcılar çekilir.. 30 35 liraya kadar toplayamaz o kadar lotu

2 milyon lotla 30-35 liraya kadar çıkacağını sanmam. Fiyat 24-25 liraya çıksa maliyetine gelen en az 1-2 milyon lotun satıp çıkmak için fırsat kolladığından adım gibi eminim.

Ama şu kadarını söylüyeyim 23-25 liradan en az 1 milyon lot alım yapan kişileri şahsen tanıyorum. O yüzden 2 milyon lot ile 3-35 liralara kadar gitmez bu hisse.

Ama o barajı 24-25 lirada aşarsak o zaman 2 milyon lotla 35 liralar görülür. Yani toplamda 4-5 milyon lot net alım lazım 35 liralara gitmek için. Bu para babaları için çok para değil ama bir duyum yada haber olması lazım bunun için.

3.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Nasıl oldu ki bu durum?Saat 15 civarında bakmıştım en son.Böyle birşey yoktu.

Bence burada hata var hocam matriksde böyle görünmüyor bende.

Zaten 2 gün önce TEB dışında alan başka bir aracı kurum yok 10 bin lotun üstünde. Diğerleri de zaten listede. Bence bu ya virman olmuş ya da hata var.

4. Aman üstadım,sildim paylaşımları.Ne olur olmaz.Vebal almayalım.

5.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    2008 yılı 8 milyon yıllık kar piyasa değeri 16 milyona düşmüştü.. Bunun dışında fk 6,5 7 lerde gezer..
    Kritik noktadayız.. 18,64 /15,76 arası serbest geçiş bölgesi.. Buralardan şelale düşüş yaşanırsa 15,76 civarlarında ciddi işlem geçecektir..
    Ben en iyisi ekranı epey bir süreliğine kapatayım.
    Bu durum yaşanırsa izlemek istemem.

6.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Aman üstadım,sildim paylaşımları.Ne olur olmaz.Vebal almayalım.
    Açıklama da yapayım.Bende bugünkü takasta yatırım fonu alışı gözüküyordu.Forekste.Matrikste gözükmüyormuş.Tereddütte kaldım emin olamadım.O yüzden paylaştığım bugünlük takası kaldırdım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bende bir tahminde bulunmak istiyorum.
    Haftalık dolar bazlı grafikte 2.255 usd de gap var.(özel bir çaba harcamadanda kurun artmasıylada dolabilir,kur düşerse özel çaba harcaması gerekebilir.Açılışta hızlı bir şekilde de doldurabilir.) Sonrasında gene haftalıkta 3.277 usd deki gapı doldurmaya yönelebilir.
    6 aylık bilanço dönemi bu üst gap için uygun dönem gibi.
    Global veya yerel kriz olursa orasını bilemem.
    Tahminlerimin çoğu tutmuyor onuda belirteyim.E ne diye tahmin yazıyorsun o zaman demeyin.Ya tutarsa

8.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    2 milyon lotla 30-35 liraya kadar çıkacağını sanmam. Fiyat 24-25 liraya çıksa maliyetine gelen en az 1-2 milyon lotun satıp çıkmak için fırsat kolladığından adım gibi eminim.

Ama şu kadarını söylüyeyim 23-25 liradan en az 1 milyon lot alım yapan kişileri şahsen tanıyorum. O yüzden 2 milyon lot ile 3-35 liralara kadar gitmez bu hisse.

Ama o barajı 24-25 lirada aşarsak o zaman 2 milyon lotla 35 liralar görülür. Yani toplamda 4-5 milyon lot net alım lazım 35 liralara gitmek için. Bu para babaları için çok para değil ama bir duyum yada haber olması lazım bunun için.
    5 6 milyon lot sandım kusura bakmayın..
    OMAHALI

Sayfa 533/607 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •