Sayfa 243/991 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 7922 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Ne kadar yönlendirici bir yorum.
    Kimi nasıl yönlendireceğim?
    29 dan satmayan yatırımcı 12.50 den zararına mal veriyor.ben de bunu anlayamadığımı ifade ettim.
    Hele ki böyle firma derken :Firma 24 saat çalışan yatırımları bitmiş ,iyi yönetilen bir firma..
    12.70 altı derken :teknik olarak güzelliğe dikkat çektim.bu fiyatlardan alırım dedim.
    Torunlara bırakmalık derken: bundan sonra yatırımın geri dönüşü başlayacak.dünya-ülke şartları müsade ederse uzun vadeli yatırım için çok uygun diye düşüncemi ifade ettim.
    Bunların hangisi yanlış.Kendi düşüncelerim.kimi nasıl yönlendiriyor ayrıca.
    Kağıt düşerken alınır çıkarken satılır.
    Gerçekler satılır beklentiler alınır.
    Bol kazançlar..

2. Çocuklar için tamam da, torunlar için yatırım yapmam. Anne-Babaları düşünsün onları.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Düşüş nerelerde durabilir grafik varmı

4.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Kimi nasıl yönlendireceğim?
    29 dan satmayan yatırımcı 12.50 den zararına mal veriyor.ben de bunu anlayamadığımı ifade ettim.
    Hele ki böyle firma derken :Firma 24 saat çalışan yatırımları bitmiş ,iyi yönetilen bir firma..
    12.70 altı derken :teknik olarak güzelliğe dikkat çektim.bu fiyatlardan alırım dedim.
    Torunlara bırakmalık derken: bundan sonra yatırımın geri dönüşü başlayacak.dünya-ülke şartları müsade ederse uzun vadeli yatırım için çok uygun diye düşüncemi ifade ettim.
    Bunların hangisi yanlış.Kendi düşüncelerim.kimi nasıl yönlendiriyor ayrıca.
    Kağıt düşerken alınır çıkarken satılır.
    Gerçekler satılır beklentiler alınır.
    Bol kazançlar..
    Her hissenin bir ederi vardir.

Bana göre bu hissenin ederi su anki piyasa koşullarına gore 4 tl dir.

2012 /2013 yillarinda bu hisse 2.5 / 3 tl idi Bendede yüklü miktarda vardi 3.60 lardan vedalastim.

O zamanlar bu hissenin kademesi 50 /100 lotu gecmezdi ve bazi seanslar sifir hacimle kapatirdi.Her hissenin bir beklentisi vardir, kafalarda büyütülür o zamanlarda da vardi.Ama spekülatif olarak hisse abartili sekilde 30 tl lere cikarildi ve yine 30 tl lerden spekülatif olarak düşüyor.

Su anki hali bile bana gore oldukca pahali ben almam.Bankalarin ve dev sanayi kuruluslarinin bile 0.50 pd/dd lerde islem gordugu bir ortamda su anki fiyati ile bile 2.70 pd/dd lerde işlem gören bir senet göreceli olarak bana cazip gelmez.

Borsada operasyon geciren kağıtların ne beklentisi olursa olsun toparlanmasi cok uzun yillar surer.

5. Spekülatif olduğunu bilerek girdim bu hisseye. Tek hatam stop loss yapmamak oldu. İşlerim yoğundu.
    Hisse el değiştiriyor sanki. Bu kadar malı ky'ye satmamışlardır umarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Her hissenin bir ederi vardir.

Bana göre bu hissenin ederi su anki piyasa koşullarına gore 4 tl dir.

2012 /2013 yillarinda bu hisse 2.5 / 3 tl idi Bendede yüklü miktarda vardi 3.60 lardan vedalastim.

O zamanlar bu hissenin kademesi 50 /100 lotu gecmezdi ve bazi seanslar sifir hacimle kapatirdi.Her hissenin bir beklentisi vardir, kafalarda büyütülür o zamanlarda da vardi.Ama spekülatif olarak hisse abartili sekilde 30 tl lere cikarildi ve yine 30 tl lerden spekülatif olarak düşüyor.

Su anki hali bile bana gore oldukca pahali ben almam.Bankalarin ve dev sanayi kuruluslarinin bile 0.50 pd/dd lerde islem gordugu bir ortamda su anki fiyati ile bile 2.70 pd/dd lerde işlem gören bir senet göreceli olarak bana cazip gelmez.

Borsada operasyon geciren kağıtların ne beklentisi olursa olsun toparlanmasi cok uzun yillar surer.
    Evet ama sattık
    Neye hala düşüyor
    Yetmedi mi

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Düşüş nerelerde durabilir grafik varmı
    11.55 o da tutmazsa 10.15..
    Yatay endeksde onun altını münkün görmüyorum ben..
    Ytd

Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    11.55 o da tutmazsa 10.15..
    Yatay endeksde onun altını münkün görmüyorum ben..
    Ytd
    tşk ederim

Sayfa 243/991 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •