Sayfa 253/990 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 7919 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    ha ille uzun vade yatırım mı yapmak istiyon git kardeşim kestir gözüne 1 liralardan 90 kuruşlardan büyüme beklentisi olan şimdinin spek kağıdı gibi görünen ama gelecekte temettü verir hale gelebilecek hisseleri al. hepsini de biz mi söyleyelim. bakın aydın sökenin güzel firmaları var zaten bu ege bölgesi bu işleri çok seviyor bir zamanların denizli camı da bir çok kişiyi ihya etmiştir ege endstri gibi çok olmadı reklam işi yapan yazılım işi yapan firma seç yani say say bitmez

YTD.
    daha ne yapayım Allah aşkına ille ver hesabını ben mi alayım diyeyim

2.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    ha ille uzun vade yatırım mı yapmak istiyon git kardeşim kestir gözüne 1 liralardan 90 kuruşlardan büyüme beklentisi olan şimdinin spek kağıdı gibi görünen ama gelecekte temettü verir hale gelebilecek hisseleri al. hepsini de biz mi söyleyelim. bakın aydın sökenin güzel firmaları var zaten bu ege bölgesi bu işleri çok seviyor bir zamanların denizli camı da bir çok kişiyi ihya etmiştir ege endstri gibi çok olmadı reklam işi yapan yazılım işi yapan firma seç yani say say bitmez

YTD.
    160 mio Euro yatırım yapmış, 2017 yılı cirosu 300 mio TL olup, gelecek 3, 4 yılda 250 mio Euro ciroya ulaşacağı tahmini yapılan Parsan için uzun vade yatırım yapılmaz ama?

3.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    160 mio Euro yatırım yapmış, 2017 yılı cirosu 300 mio TL olup, gelecek 3, 4 yılda 250 mio Euro ciroya ulaşacağı tahmini yapılan Parsan için uzun vade yatırım yapılmaz ama?
    yap sen yap iyice yap

4.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    yap sen yap iyice yap
    Bilmiyorsan bilmiyorum diyebilirsin, bir kaybın olmaz fakat ima yollu dalga geçip, güneş gözlüğü takarak prestij kazanmıyorsun, bunu bilmelisin. Dost tavsiyesi olarak almanı temenni ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Bilmiyorsan bilmiyorum diyebilirsin, bir kaybın olmaz fakat ima yollu dalga geçip, güneş gözlüğü takarak prestij kazanmıyorsun, bunu bilmelisin. Dost tavsiyesi olarak almanı temenni ederim.
    mesela şuan 100 mm zararı görünen sktaş ın birleşme yoluyla devraldığı bağlı ortağının 9 aylıkta brüt satışlarının 250 mm olduğunu, sktaşın kendi cirosunun 150 mm olduğunu üstüne efeler çiftliğinin de bir o kadar cirosu olduğunu yakın zamanda fabula tekstille ortaklık kuracağını üstüne bir de imar değişikliği yapılmış arsalarının ihalesi olduğunu söylesem ve senin övdüğün parsanın fiyatının tam 1/10 nu olduğunu belirtsem acaba hangimiz daha cahil çıkarız!

ytd.

6. Bir insan bir seyleri bildiğini zannedip veya gerçekten bilip uslubunu bozuyorsa öğrenecek çok seyi vardir. En büyük zenginliklerden bir taneside karşındaki hatalı olsada duyabildigin saygıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    mesela şuan 100 mm zararı görünen sktaş ın birleşme yoluyla devraldığı bağlı ortağının 9 aylıkta brüt satışlarının 250 mm olduğunu, sktaşın kendi cirosunun 150 mm olduğunu üstüne efeler çiftliğinin de bir o kadar cirosu olduğunu yakın zamanda fabula tekstille ortaklık kuracağını üstüne bir de imar değişikliği yapılmış arsalarının ihalesi olduğunu söylesem ve senin övdüğün parsanın fiyatının tam 1/10 nu olduğunu belirtsem acaba hangimiz daha cahil çıkarız!

ytd.
    Yanlış değerlendirmelere devam ediyorsunuz.

1. Parsan' ı övmedim, geleceğe ilişkin projeksiyonu üzerinden size bir soru yönelttim, siz ise nedensiz yere havaya girip, soruma cevap vermiyor, yorum yapmıyorsunuz.

2. Size cahil demedim, geleceğe ilişkin beklentiye sahip başka bir hisse üzerinden ben cahil değilim siz cahilsiniz atışmasına giriyorsunuz. Bir şeyde bilgi sahibi olmamak insanı cahil yapmaz. Esas cahil insan herşeyi bildiğini iddia eden, sanan insandır.

Bu forumu takip etmemin sebebi Parsan' a merakım ve hakkında farklı fikirler, bilgiler takip etmektir ve asla Parsan' ı övmek değildir.

Sayfa 253/990 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •