Sayfa 592/991 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 7922 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. endeksten fazla düşüp tepkilere tepkisiz kalan tahta en çok buna kızıyorum.

2. Eskiden bu şirket palazlanma dönemindeyken böyle değildi hatta1997 ve 98 yılında temettü bile vermiş sonradan büyüyünce yatırımcıya zarar dan başka bir şey vermemiş tamda bu konu ile alakalı bir fıkra geldi aklıma " Arap şeyhinin biri tabi çok zengin hastalanmış kan lazım olmuş aramışlar sağa sola haber salmışlar derken bir yahudinin kanı uyuyormuş. Şeyhe demişler efendim sizin kan sadece bir Yahudi de var ne yapalım şeyh tamam gidi getirin demiş. Getirmişler adamı kan vermiş şeyh düzelmiş. Adama hatırı sayılır altın gümüş bir deve yükü hediye göndermiş şeyh. Aradan biraz zaman geçmiş şeyh gene hastalanmış adres belli gidin getirin yahudi adamı.getirmişler kan vermiş şeyh gene düzelmiş. Tabi yahudi hediye bekliyor ha şimdi geldi gelecek falan derken bir ay geçmiş gelen giden yok. Yahudi adam şeyhe bir ziyarete gideyim demiş gelmiş şeyhim nasılsınız hoş beş derken yahudi dayanamamış sormuş ilk kan verdiğimde ben talep etmeden siz bana bir sürü altın gümüş gönderdiniz ama şimdi hiç bir şey vermediniz bunun sebebi hikmeti ne ola.Şeyh eee artık damarlarımda yahudi kanı dolaşıyor demiş. 😀😀 Bunun hesap bizim şirkete de bir haller olmuş.

3. 1.5 m. Lota kadar rahat rahat çıktılar.. şurda 200-300 bin kadar mal kaldı kanırtıyorlar.
    Bu arada yatırımın son satışı citiden çıkmadı.

4. Evet öyle oldu. Kimin eli kimin cebinde belli değil. Bu gün direk credit'ten göstere göstere çıkıyor.
    300-400 arası kalmıştır ellerinde bu hafta verirler muhtemelen.
    Tamamen sıfırlanmasını beklemiyorum. En kötü 100k civarı oluyor hep takasta...

5. Şimdi Malum sitelerde uygulamalarda bu Parsanı öven üstat höstat ne var ise şu kağıdı övmekten vazgeçmeleri lazım.
    Adam 1.yıldır övüyor Tl bazında alan %30 zararda yediği enflasyonu saymıyorum bile.
    Yazıyorsun övme yanıldın kabul et dedikçe insanlar çirkefleşiyor.
    Bilmiyormusun a gerizek.... sen övdükçe millet aldıkça patron spek tahtacı her ne ise bu kağıdı götürmeyecek baskılayacak.
    Neden ayağına taş bağlarsın neden reklam edersin bırak kardeşim reklam yapma alan alsın almıyan almasın.
    Takipçi sayın 50.000 olmuş sana inanan güvenen binlerce insan olmuş.
    Umarsız bir şekilde yalakalık yapan var. Adam Parsan dese kağıt 40 liradan 4 lira olsa haklı diyecek tipler var..
    O yüzden alan aldığı ile kalsın bence çalı arkasında beklesin reklam edildikçe vademiz uzayacak ve biz zaman + para kaybedeceğiz.

6. Geçen bir arkadaş yazmıştı yatırımcı ilişkileri ile görüşmüştü konsolide bilançoyu ayın 11 olarak mı açıkladılar.
    Acaba son güne kadar kullanacaklar mı?

7. Sürpriz olmadıkça son gün bilanço gönderirler

Yabancı satışı kesti 1 saattir.
    Bitirdiler artık herhalde
    Yatırım bugün satmadı creditten gitti satışlar

Sayfa 592/991 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz