Sayfa 858/991 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon
Arama sonucu : 7924 madde; 6,857 - 6,864 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Herkese selam, öncelikle bilançomuz hayırlı olsun.

Geçen seneki hezimet sonrası beni korkutan bir çeyrek olmasına karşın 650-700 olan beklentimin üstünde geldi.
    Kartlar artık yeniden dağıtılacak umarım güzel olur hepimiz için.

Yıllıkta asil çelik özet bilançomuz bu şekilde.

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bizim bilançolarda bize yetecek kadar bilgi var diye düşünüyorum,ciro, kâr ve ozsermaye bilgileri var,ben resim filan kopyalama konusunda pek iyi değilim, sayın Deep okuyorsa yardımcı olsun, topicde gereğinden fazlasını yazdık diye düşünüyorum, benden uzun bir süre için bu kadar,tek bildiğim yeni başlıyoruz, güzel günler daha güzel haberlerle gelecek inşallah.

2. Bilanço öncesi pd/dd 2.40, geldikten sonra 1.25'e düştü, sektör ortalaması 3 ve üstü, bakalım bu düşük değeri ne kadar tutacak, istenilen tepkiyi vermedi, şaşırtmadı.
    İyi haftalar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Evet her zamanki parsan yine. Bir gün de şaşırt mutlu et ama yok

Cemtaş da aynı sektör sayılır son 3 çeyrektir o da düşük fk ve 2-3 arası pd/dd geziniyor.
    Şubat ayı rekor da tazeledik az bir artış olsa da. Her çeyrekte ucuzlamaya devam ederiz bu gidişle.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bilanço öncesi pd/dd 2.40, geldikten sonra 1.25'e düştü, sektör ortalaması 3 ve üstü, bakalım bu düşük değeri ne kadar tutacak, istenilen tepkiyi vermedi, şaşırtmadı.
    İyi haftalar.

4. Teknik olarak baktımda ise kısada 64 civarı çanak tamamlanıyor.
    Eğer kulp yaparsa tobo görünümü oluşur. Onun da hedefi zirve olacak gibi.
    Böylece büyük çanak tamamlanır. İzleyelim görelim.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Parsanın sağı solu belli olmaz

5.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Evet her zamanki parsan yine. Bir gün de şaşırt mutlu et ama yok

Cemtaş da aynı sektör sayılır son 3 çeyrektir o da düşük fk ve 2-3 arası pd/dd geziniyor.
    Şubat ayı rekor da tazeledik az bir artış olsa da. Her çeyrekte ucuzlamaya devam ederiz bu gidişle.

Tahtada her türlü numara var, şahsen 2 pd/dd oluncaya kadar artık bakmamaya çalışacağım, mütevazi bir hedef, temel fiyatlanır bir gün.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tahtada her türlü numara var, şahsen 2 pd/dd oluncaya kadar artık bakmamaya çalışacağım, mütevazi bir hedef, temel fiyatlanır bir gün.
    Komple altında üretse bu patronla parsan dan bir şey beklemek abesle iştigal. Ben patron değişinceye kadar ölmezsem buradayım.

7.  Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    Komple altında üretse bu patronla parsan dan bir şey beklemek abesle iştigal. Ben patron değişinceye kadar ölmezsem buradayım.

Aynen, başka hisse olsaydı neler yapardı.

Asil çeliğin genel kurulu bugün mü

Sayfa 858/991 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •