Sayfa 864/991 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914964 ... SonSon
Arama sonucu : 7924 madde; 6,905 - 6,912 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Milyar milyar kar da yazsa her blançoda bu güriş grubunun yatırımcının yüzünü güldüreceğine inanmıyorum.Bu yönetim değişmeden bundan bir şey beklemiyorum.

2. Abi diyorum sana genel kurula gidelim yönetimi ele alalım hiç ciddiye almıyorsun beni

Adamlar spk ya göre ne kadar çok kar açıklasalar Vuka görede o kadar zarar artıyor.
    Nasıl iş anlamadım.

4.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Geleceğin egeeni mi? %20 fazla kar atsa egeen ile aynı karı atacaktı. Ki ciroda geçti bile kendisini. Bence geleceğin şeyisi olabilir hmmm düşünmem lazım biraz
    Egeen in tırnağı olamaz. Egeen adamlar yatırımcıyı yaşatmak için çalışıyor.Parsan da batırmak için fark burada yoksa üretim ihracat kar yatırım hepsi tamam sadece patron ve zihniyeti farklı.

5. Malesef...

Yeni yatırımı bile olmadan bizden fazla kar atıyorlar. Üstelik asil çelik gibi can simidi olacak bir iştiraki bile yok. 5 senedir kurulu fabrika avrupanın en büyükleri arasında ama lafta. Pendikte 3-5 mikina çalışıyor diye hala faal 120 dönüm arazi 5 senedir sürünüyor. Daha ne kadar sürünür belli değil arsa üzerinde ipotek var. Tarım arazisi yapıp domates eksek ek gelir yazar bakınız tukaş yıllık kar 1 milyar 373 milyon küsür

6. Ben temel ve teknik bakmadan girmezdim.Ucuz kaldı,yok ralli yapmadı 10 yıldır bilmemne tanıdık twitçi teknikçi arkadaşın galeyanına geldim veeee en önemli konu bilanço dip notlarına hiç bakmadım iyimi! Geçen 1-1.5 ay önce arkadaş yazınca yok vuk zararı 388 mio TL yok temettü diye! aha dedim fiyatta düştü tam kucağımıza bıraktılar.Artı asıl konu arkadaşlar uzun vade bir şirkete yatırımda yönetici patronlarına bakmak,incelemek en önemlisi burada da ortaya çıktı.Bir arkadaş youtube de yöneticinin bankadan aldıkları borçlar hakkında çok kapasiteli,büyük vizyonlu konuşması vardı izledinizmi! Aslında o konuşmayı izleyince bu şirket yatırımından hemen tüymek en iyisi imiş Adam kafasındaki bakış açısını sanırım boşta bulunup yumurtlamıştı o toplantı konuşmasında Kaaaççç yapmadım ve kendim ettim kendim buldum.Saygılar.

5268
    Endeks düşeni kırmıştı şimdi tekrar kırdığı yeri test ediyor.
    Eğer buradan güç alıp yürürse güzel olur. Yok tekrar alt tarafa çekilirsek satışlar hızlanır.
    Sarkmalar önemli değil kapanışa bakıcaz.

8. Tşk.ler.Sn Vallis.Bende de 21 dak'lık 5250 60 dak'lık da ve günlük graf da da 21 günlük 5250 ho ların geçtiği seviye altı kapanış sakata bindirebilir.Bol kazançlar.

Sayfa 864/991 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874914964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •