Sayfa 898/948 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 7,177 - 7,184 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/825926
    burada bir film dönüyor ama ne bakalım.. şimdide yaşar taşkıran %6 ya yakın pay sahibi, nurettin deniz %7 kim bunlar
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

2. Arkadaşlar merhaba.
    Bu hisseyi dün satın aldım. 1,9 maliyetle 4.290 adet aldım. Bedelli olayını şimdi gördüm.
    Bedelli / Rüçhan hakkında çok bir bilgim yok. Rica etsem bilen, bilgilendirebilir mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    rüchan tahtası kapandı bedelli bitti
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

cuma son gün bakalım erciyas holding bu bataklıktan nasıl çıkacak 2 kez sermaye azalttı ve arttırdı.ya çogunlık ellerine geçince erciyas boru ile birleşicek yada faaliyet konusunu degiştirip yük ve yolcu vagonu üretecek yada erciyas holding iştiraki RC ENDÜSTRİ ile birleşecek bukadar agır bedelliden sonra özsermaye eksi 10 milyondan artı 30 milyona çokacak bugün tahtada tabanda 820 bin lot alıcı varken emir silip tabana verdi.muhtemelen cumaya kadar baskıayıp daha ucuzdan mal almak istiyor erciyas holding çünki kalan rüçhanları tahsisli alıcak
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

5. Rüçhan Hakkı Kullanımı Başlangıç Tarihi 28.02.2020
    Rüçhan Hakkı Kullanımı Bitiş Tarihi 13.03.2020 Buna göre bugün aldığımızda yani 11 Mart aldığımızda rüchan hakkımız oluyormu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    cuma son gün bakalım erciyas holding bu bataklıktan nasıl çıkacak 2 kez sermaye azalttı ve arttırdı.ya çogunlık ellerine geçince erciyas boru ile birleşicek yada faaliyet konusunu degiştirip yük ve yolcu vagonu üretecek yada erciyas holding iştiraki RC ENDÜSTRİ ile birleşecek bukadar agır bedelliden sonra özsermaye eksi 10 milyondan artı 30 milyona çokacak bugün tahtada tabanda 820 bin lot alıcı varken emir silip tabana verdi.muhtemelen cumaya kadar baskıayıp daha ucuzdan mal almak istiyor erciyas holding çünki kalan rüçhanları tahsisli alıcak
    bununla ilgili yanılmıyorsam şöyle birsey vardı, bir haber şart erciyas baya para koydu sonucta

https://rayhaber.com/2014/12/tudemsa...-boru-kazandi/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    13. Gündemin 13. maddesi uyarınca, Şirket Genel Müdür Vekili Şeniz Günal TURGAN söz aldı. Şirketimiz'in içinde bulunduğu mali duruma ilişkin olarak, Şirketimiz'in kur farkı zararları nedeniyle Türk Ticaret Kanunu madde 376 kapsamında olduğu,2019 yılında yaşanan genel finansal kriz ve ekonomik durgunluk nedeniyle kapasite daraltımını ve maliyet kısıtlanmasını tercih ettiği, 2020 yılı içerisinde gerek vagon üretim, gerekse de vagon bakım işlerine ilişkin olarak, Türkiye'nin jeopolitik avantajı da gözetilerek, pozitif ivmelenme beklediğini,Bu pozitif bakış açısı ile 2020 yılında pozitif gelişmeler beklediğimizi ve yönetim kurulunun bu kapsamda alacağı tedbirler ile ilgili olarak kamuoyu ile ilgili mevzuat çerçevesinde gerekli paylaşımlarda bulunacağı konusunda pay sahiplerini bilgilendirdi. Bu kapsamda yönetim kuruluna yetki verilmesine katılanların oybirliği ile karar verilmiştir.
    GK da böyle bir acıklamada vardı..demekki bir ihale kokusu olabilir

8. Fena tongaya düştük. Beklemek çare olur mu acaba?
    Erciyas kullanılmayan rüchanları gelecek hafta alacak. Fiyatta son 3 güne göre hesaplanacak. Düşük bedelle almak için düşürüyorlar.
    Ama sonrasında yükselir mi? Orası soru işareti.
    Ha bir de Erciyasın elindeki hisseler A grubundan B grubuna dönüşüyor ve borsada satılabilir hale dönüşüyor. Bu da bir tehdit...

Sayfa 898/948 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •