Sayfa 59/249 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 1992 madde; 465 - 472 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1.  Alıntı Originally Posted by nevzatsuskun Yazıyı Oku
    Sen neyi bekliyosun ozaman paranmi fazla aklinmi kit verde kurtul bizde senden kurtulalim
    Ilk once adabini takinda konus.

Ben edepsizce konusmuyorum. Sen kendi aklina bak. Ben senin aklini veya parani sorguluyomuyum. Sana ver et tut diyomuyum. Demiyecemde ama edebede davet ediyom seni.

Burasi forumsa bende yazarim senmi karar veriyon benim ne yapip ne edecegime.

2. Evet kazan kaynamaya başlamış...
    spek ve avanesi iş başında!!!!
    Kendi kendine konuşan mı arasın!Yoksa milleti ne kekliyom diyip avucunu ovuşturan mı!YTD

3.  Alıntı Originally Posted by mehmedine Yazıyı Oku
    Ilk once adabini takinda konus

Ben edepsizce konusmuyorum. Sen kendi aklina bak. Ben senin aklini veya parani sorguluyomuyum. Sana ver et tut diyomuyum. Demiyecemde ama edebede davet ediyom seni.

Burasi forumsa bende yazarim senmi karar veriyon benim ne yapip ne edecegime.
    Sonrasi iflas diyosun sonrada bise demedim .daha ne diycen ver kurtul ozaman insanlarin asabini bozma

4. kağıtta hiç bir sorun yok hatta gayet iyi ama kağıdın patronla anlaşmalı speği her gün kademeli düşürüyor. o zaman ben spek nasıl hareket ediyorsa o şekilde pozisyon almam gerek yukardan verip aşağıda beklenildi mi hisse sayısı artıyor. tamamen kendi ğörüşüm yanıla da bilirim. asla ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by nevzatsuskun Yazıyı Oku
    Sonrasi iflas diyosun sonrada bise demedim .daha ne diycen ver kurtul ozaman insanlarin asabini bozma
    Birader sanami soracam ben verip vermeyecegimi. Ben kimseye hakaret etmedigim muddetce sorun yok. Istedigimi yazarim ben burda.

6.  Alıntı Originally Posted by mehmedine Yazıyı Oku
    Birader sanami soracam ben verip vermeyecegimi. Ben kimseye
    hakaret etmedigim muddetce sorun yok. Istedigimi yazarim ben burda.
    Tabiki istedigini yazabilirsin ama iflas felan deyip yonlendime yapma

7. Bi bakmissin aksam kapanista sirket aciklama yapiyo ...ne supriz olur ama

8.  Alıntı Originally Posted by nevzatsuskun Yazıyı Oku
    Tabiki istedigini yazabilirsin ama iflas felan deyip yonlendime yapma
    OLur olur emredersin

Sayfa 59/249 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz