Sayfa 186/249 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236 ... SonSon
Arama sonucu : 1987 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. Neredeyse yüzde yüz dusmus kagit yuzde bir gitse yok ucacak kacacak.. iki sene beklemeye 130 / 150 gorse bile satmayacak göt var bende diyen alsin. Bakmisin haftaya cikmis bakmisin bi sene sonra150 den satmisin .

2. 15.02.2018 tarihli kap haberi;

24/01/2017*tarihli duyurumuzda belirtildiği üzere, Şirketimiz ile Bracknor Fund Limited ("Bracknor") arasında 24/01/2017*tarihinde imzalanan Kredi ve Hisse Katılım Sözleşmesi ile Bracknor tarafından üç*yıl boyunca toplamda 25.000.000 TL'ye kadar Şirketimize kaynak kullandırılması*üzerinde anlaşılmıştır. 06/11/2017 tarihinde tamamlanan tahsisli sermaye*artırımı ile birlikte bugüne kadar toplamda 5.901.750 TL fon sağlanmıştır.*
    Şirketimiz*ile Bracknor arasında 07/12/2017 tarihinde imzalanan "Ek Protokol" ile*önümüzdeki altı ay içerisinde altı eşit işlemle toplam 3.417.600 TL tutarında*kredi çekilerek fon sağlanması hususunda mutabık kalınmıştı. Ancak daha sonraki*müzakerelerde önümüzdeki altı ay içerisinde on iki eşit işlemle toplam 3.417.600*TL tutarında kredi çekilerek fon sağlanması hususunda mutabık kalınmıştır ve*14/02/2018 tarihi itibariyle ek protokol revize edilmiştir.
    Hakim ortağımız Büyüknalbant ailesi üyeleri, Bracknor*tarafından Şirketimize sağlanacak fona karşılık, her bir işlemde çekilen kredi*miktarının iki katına denk gelecek tutardaki şahsi şirket hisselerini mülkiyeti*Bracknor'a geçecek ve borsada satış hakkı olacak şekilde teminat olarak*verecektir. *Bracknor teminat olarak*aldığı bu hisseleri Borsa'da kısa bir süre içerisinde satarak elden*çıkarabilecektir, ancak vade sonunda teminat olarak verilen hisseleri iade*borcu bakidir. Bracknor tarafından sağlanan fonlar, Şirketimiz tarafından yine*ileride yapılacak bir ya da birden fazla tahsisli sermaye artırımı yoluyla*çıkarılacak yeni hisselerin Bracknor'a tahsisi ile geri ödenecektir. Bracknor da,*sermaye artışı sonucunda elde ettiği hisseleri teminat olarak aldığı hisselerin*iadesinde kullanabilecektir. *Temin*edilecek olan kredi, Şirketimiz tarafından 10/11/2017 tarihinde kamuya duyurulan*yaklaşık 4.700.000 TL tutarındaki yeni yatırımların finansman gereksinimi için*kullanılacaktır.*
    *
    Kamuoyuna*saygıyla duyurulur.*

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/660134

3. Aq ****si 4.700 yatirim icin 5 milyonluk satis yapiyor. Batik hisseye girmisiz.

4. bundan başka 15 milyonluk daha yatırım yapacaklar..çözüm şu; beklemek(tutmak), yükselmemiş bist 50 hissesine girmek, yada maliyet düşürmek için ek alım yapmak..ben kendi adıma tutuyorum..sabrediyorum..Allah yardımcımız olsun..

yatırım tavsiyesi değildir...

5. Beklemek ne kelime. Ben gerekirse torunlara miras birakacam. Ara ara bakiyom. Arsa aldim diye dusunuyorum. Gerisi nasip...

6. duşen bıçak tutulmaz bısenedır düşüyor her haberi iç edddmişler aslında tahtada dansöz gıbı oynuyorlar isteyene ıstedıgı kadar mal verdıklerıne gore götureceklerse sılkeleme yapmadan göturmez dubaili kişi ndn tahsıslı alır bu hısseyı bnce oyun var önemli olan alan bıyıklı olabılır sagcebden sol cebe koymaya devam velhasıl çöpe atacak paranız varsa alın yoksa saglam hısselerde şansınızı deneyın

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. takaslara bakan var mı? bu ayın 23ünde Citibankın 555.230, ayın 26sında Gedik'in 1.442.706 lot görünüyor..

Sayfa 186/249 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •