Sayfa 152/1027 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Doviz bu kadar hareketli olunca kaldiracli islem yapiyor hissi oluyor artik. Bankalar makasi iyice actilar, al-sat doviz ve altinda en iyi oranlar hangi bankada fikri olan var mi? Vakifbank artik iyice yüzüğe vurdu

Patronlar dünyası : Erdoğan'la İngiltere ziyaretinde sırasında görüşen uluslararası yatırımcılar, Reuters'e konuştu. Duydukları karşısında 'şoke olduklarını, kulaklarına inanamadıklarını' söyleyen yatırımcılar, ''Piyasalar dahil herkesle savaşıyor, ama bu kazanılabilir bir savaş değil'' değerlendirmesini yaptı.

Yatırımcılar , yatırımcılar, Cumhurbaşkanı'nın bir yandan artan enflasyonu aşağı çekmeyi, TL'deki değer kaybının önüne geçmeyi, diğer yandan faizleri düşürmeyi nasıl başarmayı planladığı konusunda şaşkınlık içinde kaldıklarını belirtti.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'le basına kapalı toplantıya katılan bir yönetici de "Yurtiçinden istediğiniz kadar düşman bulun. Ancak finans piyasalarına çatarsanız bu savaşı kazanamazsınız" dedi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Seçimden sonraki aşama imf stand-by anlaşması olacaktır. Satılacak bir şeyde kalmadı çünkü, ekonomiyi düzeltmek için bu saatten sonra yapılacakta çok şey göremiyorum. Bundan sonra Türkiyenin gerçeği yüksek enflasyon, borçlu şirketlerin batışı, yüksek işsizlik olacak gibi görünüyor. Esas bomba emlak sektöründe tabi o bomba patladı patlayacak.

Canım ülkem, otobana çıkamadın bir türlü.
    Hep dağda bayırda yolculuk yapıyorsun.

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Londradakiler MB bankasıyla kedinin fareyle oynadığı gibi oynayacaklar..!!
    Hep öpecekler..!!!
    Masum bir opucukten bir sey olmaz, ben sitecekler deye korkuyordum!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. yeni yaptırımlar Türkiye'yi de ilgilendiriyor

U.S. SANCTIONS SEVERAL COS. RELATED TO AVIATION IN IRAN
    *U.S. SANCTIONS RELATED TO IRAN AVIATION INCL. TURKEY ENTITIE

6. THY'yi satsınlar....en son o kaldı galiba....

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Seçimden sonraki aşama imf stand-by anlaşması olacaktır. Satılacak bir şeyde kalmadı çünkü, ekonomiyi düzeltmek için bu saatten sonra yapılacakta çok şey göremiyorum. Bundan sonra Türkiyenin gerçeği yüksek enflasyon, borçlu şirketlerin batışı, yüksek işsizlik olacak gibi görünüyor. Esas bomba emlak sektöründe tabi o bomba patladı patlayacak.

Canım ülkem, otobana çıkamadın bir türlü.
    Hep dağda bayırda yolculuk yapıyorsun.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    THY'yi satsınlar....en son o kaldı galiba....
    Onu satabilir birde Koza grubu mahkemesi biterse varlık fonuna devredilir onları satar.
    Satar satmasına da kanser hastasına aspirin versen ne yazar bu saatten sonra.

8. Borsada kanlı Nigar filmi gösterime girmiş bulunmakta.
    Yarın gösterimde kaçanın anası ağlamaz var bekleriz.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Tecrübem beni yanıltmıyorsa eğer yanılabilirimde volatil bir piyasa bu,
    yarın borsada son satış fırsatı dolarda da son alış fırsatı olabilir.

Bence tabi beni bağlar kimse bana uymasın ben deliyimdir.

Sayfa 152/1027 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •