Sayfa 27/1027 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Muteahhitleri ayakta tutmak ugruna bir ulkenin cokusunu izliyoruz.

asil cokus muteahhitler paralari alip yurt disina kactiginda olacak..

Batik krediler,tapusunu alamayip bankalar tarafindan tapulari ellerinden alinan halk..

Cok kotu gunler gorecegiz sanirim..

2. bizde kalpazan cok dolarmi bassak
    ytd

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Commerzbank: TCMB Haziran'ı beklerse dolar/TL (tahminen) 6.00'ı bulabilir
    İlk defa global ölçekli bir banka tarafından 6 rakamı da zikredilmiş oldu böylece.
    Burda 6 olacak veya 7 olacak diyenlere kızmasın kimse bundan sonra.

4. 70 lerde 80 lerde kuruslar var derdi rahmetli babam.Kurusla satarlarmis urettiklerini..Sonra derdim nasil kuruslardan milyon lara geldik..

Ahanda boyle gelmisiz sanirim..

Başlığı kapatın

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ünlü yatırımcı Mark Mobius, gelişen piyasaları daha fazla olumsuzluğun beklediğini belirtti

Ünlü yatırımcı Mark Mobius, Bloomberg TV'ye verdiği bir röportajda, Türkiye'den gelebilecek negatif bulaşma riski ve Arjantin ile Brezilya'nın da durumlarının iyi olmamasıyla birlikte, gelişen piyasa yatırımcılarının daha fazla olumsuzluk görmeyi beklemeleri gerektiğini söyledi.

Franklin Templeton'dan ayrılmasının bir yıl ardından Mobius Capital Partners LLP'yi kuran Mobius, Endonezya, Tayland ve Filipinler'deki siyasi risklere bağlı olarak yatırımcıların bu ülkelerden çıkmayı sürdürmesinin muhtemel olduğunu belirtti.
    Mobius, gelişen piyasaların, "yatırımcıların seçiminde" olduğu görüşünde.
    Bu cümle ciddiye alınıyorsa eğer biz zaten sorunun kaynağı olarak gösteriliyoruz.

çok büyük sıkıntı bu !!

7. kayis koptu

Sakin olun

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 27/1027 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •