Sayfa 570/1027 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Ay Em Ef diyorsunuz yani
    Rte gelirse mümkün değil, emir almaz paşaların paşası. İmf demek emir almak demek yönetilmek demek. Ben bir çıkmaza girdiğimizi düşünüyorum.

Mehmet Simsek : Son bir haftada ABD dolarına karşı en çok değer kazanan para birimi TL.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Rte gelirse mümkün değil, emir almaz paşaların paşası. İmf demek emir almak demek yönetilmek demek. Ben bir çıkmaza girdiğimizi düşünüyorum.
    siz de fazla şişiriyorsunuz adamı, baştan faiz arttırımına izin vermez dediniz
    şimdi emir almaz, para adamı mum gibi yapar londraya kendi insiyatifiyle mi gitti bu efendiler
    bırakın bu şehir efsnelerini, emir almayacak adam parti kurmadan önce amerikaya defalarca gider mi..?

4.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    siz de fazla şişiriyorsunuz adamı, baştan faiz arttırımına izin vermez dediniz
    şimdi emir almaz, para adamı mum gibi yapar londraya kendi insiyatifiyle mi gitti bu efendiler
    bırakın bu şehir efsnelerini, emir almayacak adam parti kurmadan önce amerikaya defalarca gider mi..?
    Paşaların paşası o dostum. Bir dediği bir birine tutmuyor ki adamın. Faiz için bütün dünyaya gider yaptı sonuç ortada. İmf’ ile bir anlaşma olmalı zaten olmaz ise zaten venazüella yolları taştan.

5. Hocalarım merhaba. Uzun zamandır forumda dolar bölümünü takip ediyorum. Yazılanlar arasından kendimce önemli gördüğüm noktaları not alıyorum. Ama malesef son zamanlarda yani özellikle şu kurdaki çalkantılı dönemde yol gösterici yazılara rastlamakta zorlanıyorum. Genellikle dolar harici muhabbetler. Kur uzun süredir yatay seyrederken bile daha fazla dolardan bahsediliyordu. Değerli fikirlerinize ihtiyaç duyduğum için biraz sitem ettim. Kırıcı olduysam özür dilerim.

6. Moody's yetkilileri Bloombergt int ekranlarında açıklama yapıyor.

Bloomberg int Moody's muhtemelen Turkiye'nin notunu düşürecek şeklinde banner geçiyor , başlık atıyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Paşaların paşası o dostum. Bir dediği bir birine tutmuyor ki adamın. Faiz için bütün dünyaya gider yaptı sonuç ortada. İmf’ ile bir anlaşma olmalı zaten olmaz ise zaten venazüella yolları taştan.
    sen iç politikada neler dediğini duyuyorsun, kapalı kapılar arkasında ayne şeyleri söylüyor mu..
    sonra imf'e emir verir de londra öpücük mü veriyor bunlara sanıyorsunuz..?

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    sen iç politikada neler dediğini duyuyorsun, kapalı kapılar arkasında ayne şeyleri söylüyor mu..
    sonra imf'e emir verir de londra öpücük mü veriyor bunlara sanıyorsunuz..?
    Fazla kurcalamayın isterseniz. Yazılacak çok şey var ama yeri burası değil. Erol Mütercimler ne dedi akp bir abd projesidir dedi nokta!

Sayfa 570/1027 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •