Sayfa 19/1027 İlkİlk ... 9171819202129691195191019 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. MB başkanı , bürokratları vs ; görevi ihmalden yargılanabilir mi ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Dolarda dün akşam yine nokta atışı yapıldı ülkede erk sahibi hayınlar yapılması gerekeni yapmazsa bugün bir parça aşağı çekilip gel gel ile shortçuları donsuz bıraktıktan sonra yeni hedef 4.82 ve üstünün tekrar gösterilmesini engelleyecek ne var ? Umarım hayınlar hayınlıklarını bırakıp yapması gereken işlere odaklanırlar.
    Son düzenleme : umutabi; 23-05-2018 saat: 10:48.

3. Şimdi adama demezler mi, madem Dolar 2.22 olması gerektiğinde 1.20 ise bu fırsatı neden gole çevir miyorsun... Ah bu tek yönlü bakışlar beni öldürecek... Herkes biliyor 2007 lerde parasal genişleme olduğunu... Sen bunu fırsata çevireceksin arkadaş, seni oraya kartonet diye koymuyorlar... Vergi planlaması yapacaksın, üretime yatırım yapacaksın... Onun yerine ne olduğu belirsiz insanları besleyip kendi zenginini yaratmayacaksın... Bak o yarattığın zenginlerin bir çoğu yabancı ülke vatandaşı oldu ya gitti ya da olmaya çalışıyor... Paraları çoktan çıkarttılar bile... Her birinin başka ülkede paravan şirketleri var... Birde bunlara yurtdışı akıllarını kim veriyor bilmiyorum yoksa bu herifleri çaycı olarak almazsınız...

Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Bi sorum olacak.Tr deki Bi tanıdık bes ini büyük oranda eurobınd içeren kamu dıs borç araçları fonuna yatırmış dövizle aynı oranda artmafıgıbdan yakınıyor...bence dovız artısına en duyarlı fon olması lazımdı.bana sordu içinden çıkamadım...Bilgi paylaşacak var mıdır....syg
    muhtemelen faize ilişkin birşey var içinde o yüzden faizler aynı oranda artmadığından artmıyordur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    MB başkanı , bürokratları vs ; görevi ihmalden yargılanabilir mi ?

dinde "iyilik" kavramı yoktur. dine göre bir insan müslüman değilse iyilik yapmasının bir anlamı yoktur, çünkü dine göre o kişi müslüman olmadığı için sonsuza dek cehennemde yanacaktır.

din "iyi insan" "kötü insan" ayrımı yapmaz, "müslüman olanlar" ve "müslüman olmayanlar" ayrımı yapar.

müslüman adamı kim yargılayacak alnı secdeye değiyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. bakalım bu süreç nasıl bir anormallikle sonuçlanacak.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    muhtemelen faize ilişkin birşey var içinde o yüzden faizler aynı oranda artmadığından artmıyordur
    Bende dagitmistim kamu dış borçlanma vardı ona yatırdım bir kısmını o çok güzel yükselmiş. birde kamu dış borçlanma fonu var onada yatırmistim oda yerinde saymış hatta gerilemiş

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hayınlar ATATÜRK ve onun kurduğu cumhuriyetten o kadar nefret ediyorlar ki o yüzden TÜRK Lirasını tamamen değersizleştirip ortadan kaldırma planını uygulamaya koymuşlar.

Sayfa 19/1027 İlkİlk ... 9171819202129691195191019 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •