Sayfa 500/933 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 7457 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Bir hafta çnce hem bilerek yani tahmin exerek hem bi hareket olsun dedim iki yıla yaklaşıyor nerdeyse alım satım hoopp 12500 lotu teslim ettim ama acımadım tahminimin tersini yaptım sadcee...Bugünde şöyle bi düşündüm iş yoğunluğu daldık gitti fenada olmazmış yani birazını geri alırdık...Eredka üstadım sen cevabı geç gönderdin bende cevabını geç gördüm kısmette yokmuş...Ama bi kez daha👍 Diyorum görüşmek üzere...

2. En düşük 0.95, en yüksek 0.99 olmak üzere 0.961 ortalamalı toplam 517.677 lot açığa satış gerçekleşmiştir.
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. Sattık yine aldık sayın jurnal sadece lotumuz azaldı

4. FED faiz artırdı.ABD nin ortaklarla işbirliğine devam edeceğiz açıklamasıyla yarın neler yapacağız...Ah be PATRONİÇE versene haberleri BORSA GÜNDEM den?????

5.  Alıntı Originally Posted by Sayısalanaliz Yazıyı Oku
    Bir hafta çnce hem bilerek yani tahmin exerek hem bi hareket olsun dedim iki yıla yaklaşıyor nerdeyse alım satım hoopp 12500 lotu teslim ettim ama acımadım tahminimin tersini yaptım sadcee...Bugünde şöyle bi düşündüm iş yoğunluğu daldık gitti fenada olmazmış yani birazını geri alırdık...Eredka üstadım sen cevabı geç gönderdin bende cevabını geç gördüm kısmette yokmuş...Ama bi kez daha Diyorum görüşmek üzere...
    Hocam foruma çok girme fırsatım olmuyor kusuruma bakmayın, baktım forumda yazarak olmuyor kenara çekildim bekliyorum. Maliyetim düşük şu an neredeyse %30 kardayım görünüyor ama dolar bazında hesaplarsam zarardayım
    Kısmetse hedefimde satıp iyi bir karla çıkıp vedalaşmak istiyorum tektudan.
    Endeks te Yıl sonu çıkışı başladı gözünüz u30 bir baksın derim fiyatlar ucuz saygılar herkese bol kazançlar.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    https://invst.ly/9k9l5

düzeltme şahsen beklemiyorum (1 ve 2) tepelerin hangisini seçecek bizim zügürt ağalar ..
    1. tepe noktasını alırsa ilk hedef 1.25 veya 1.35 arası şayet olmaz ise hedef 1.70 veya 1.80 arasında gelebilir diye sesli düşünüyorum..
    2. tepe noktası alırsa ki buraya kadar bir iki sallama yapsada yoluna devam edip üsteki rakkamları gözlemekte fayda vardır..
    Sn selzer teknik olarak sanki biraz süründüreceğe benziyor ama siz daha iyi bilirsiniz. Ben şahsen 0,,87 0,89 birdaha göstercek gibi düşünüyorum.
    Ayrıca daha önceki yazılarımdan beni
    az çok bilirsiniz kavga uslubum pek yoktur.
    Birileri beni savunsun savunmasın ben bildiğimi yazarım yazdıklarımda şahsi fikirlerimdir.
    Yani kısaca benim üzerimden size
    laf atılmış kusura bakmayın.
    Bu yüzden bu foruma girmiyorum herkes kavga etme telaşına girmiş saygılar herkese bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Sn selzer teknik olarak sanki biraz süründüreceğe benziyor ama siz daha iyi bilirsiniz. Ben şahsen 0,,87 0,89 birdaha göstercek gibi düşünüyorum.
    Ayrıca daha önceki yazılarımdan beni
    az çok bilirsiniz kavga uslubum pek yoktur.
    Birileri beni savunsun savunmasın ben bildiğimi yazarım yazdıklarımda şahsi fikirlerimdir.
    Yani kısaca benim üzerimden size
    laf atılmış kusura bakmayın.
    Bu yüzden bu foruma girmiyorum herkes kavga etme telaşına girmiş saygılar herkese bol kazançlar

topik ne için var isteyen istedigi gibi degerlendirebilir sonuçta aynı gemideyiz 0.80/81 den tekrar el attım hedef fiatları yazdım olur veya olmaz sonuçta bizim zügürt ağalar ne derse o olur bol şanslar ortak..yazılanları kimin yazdıgı önemli gerisi tefaruattır..
    ZIR-DELİ Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    topik ne için var isteyen istedigi gibi degerlendirebilir sonuçta aynı gemideyiz 0.80/81 den tekrar el attım hedef fiatları yazdım olur veya olmaz sonuçta bizim zügürt ağalar ne derse o olur bol şanslar ortak..yazılanları kimin yazdıgı önemli gerisi tefaruattır..
    Aynen katılıyorum , zaten belli kişiler az çok birbirini tanıdı sayılır...

Sayfa 500/933 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •