Sayfa 754/931 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7444 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. ortada daha birşey yok 0.82 üzeri önemli..?
    ondan sonra kaçacakmı göçecekmi hep birlikte görecegiz..

https://invst.ly/mvflb
    Son düzenleme : sulzer; 25-10-2019 saat: 11:03.
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Atayburak benden aldığı mali birilerine boşaltması lazım 78den aldı şişko yani biraz yukarı çekmesi lazım !! Y.t.d yukarı giderse kardeşlerimin düşerse benim )kısacası siskoya busefer fena bastık)(
     Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Kâğıt 0.80 olmuş, pablo elimizdeki kağıtları kapatırdık bu sefer galiba
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hisse defter değeri 3.00 üstünde olan bir hisseyi, yatırımcılar 0.80 - 0.90 lardan patrona verince patronun eline mi verilmiş oluyor?

Oysa borsalarda; hisseler defter değeri veya gerçek değeri üstünde tahtacıya satılınca “eline verme”. Ama defter değerinin bir kaç katı altında tahtacıya satılır ise “kucağa oturma” diye tanımlanıyor genelde....

4. Sermaye kayıt tavanı onaylanırsa, tekrar bir bedelli sermaye artışı yapma olasılıkları var gibi görünüyor

Adamların villa satma hotel satma olayları masal oldu. Aksine Kendilerine ait hantal varlıkları Tektu ya sattılar.

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Hisse defter değeri 3.00 üstünde olan bir hisseyi, yatırımcılar 0.80 - 0.90 lardan patrona verince patronun eline mi verilmiş oluyor?

Oysa borsalarda; hisseler defter değeri veya gerçek değeri üstünde tahtacıya satılınca “eline verme”. Ama defter değerinin bir kaç katı altında tahtacıya satılır ise “kucağa oturma” diye tanımlanıyor genelde....
    0.69-0.70 lerden aldığın 350 bin lotu 0.78 den satınca bence tam da şişkonun eline vermek oluyor

6. 10 yıldır yaptığı gibi nasıl olsa kağıdı yine 0.70 lere salacak ve ben yine orada bekliyor olacağım

7.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    ortada daha birşey yok 0.82 üzeri önemli..?
    ondan sonra kaçacakmı göçecekmi hep birlikte görecegiz..

https://invst.ly/mvflb
    SULZER ortak sabrına hayranım inan.Ama dediğin gibi 82 önemli.Ben de bekliyorum.Bu arada krstl ne yaptın.Biraz ekmek yedirdi bize o köftehor ama buralardan tekrar girmek te de kararsızım onda. Ama bizim PATRONİÇELER ne yapacaklarsa bir an önce yapmalılar artık

8.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Satış ve alışlarımın ekran görüntüsünü buraya yapıştırsam millet bana küfreder tektu 'da böyle para kazandığım için
    bravo: AMOR nerelerde ki atabayruk.Çıktı mı kağıttan

Sayfa 754/931 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •