Sayfa 931/931 İlkİlk ... 431831881921929930931
Arama sonucu : 7448 madde; 7,441 - 7,448 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. sektörünün en ucuz kalmış kağıdı bi de yeni bir değerleme yapta layık olduğun yerlere gel

2. %50 getiri sağladı buralarda dinlenmesi normal 4,61 üstü kapanış bize yeter kendi adıma Temmuza kadar buradayım

3.  Alıntı Originally Posted by kadiröz Yazıyı Oku
    %50 getiri sağladı buralarda dinlenmesi normal 4,61 üstü kapanış bize yeter kendi adıma Temmuza kadar buradayım
    Kadiröz,kardeşim,ben amatör olarak aldım,bende beklemeye kara verdim.bilgilendirici yorumlarınızı,arada paylasırsanız,sevinirim.selamlar,bol kazançlar.🙋🦅🇹🇷

4. Piyasada 195 milyon lot dolaşmakta., bugün 43 milyon lot hacim olmuş, kağıt el değiştirmekte 4.61 üzeri dünü de düşünüesek 70 milyon lot yapar , bunun yarısı alan olsa daha başlamadık diyesim var

5. Bank of 5 milyon lot almış cuma günü . Satarsa haftaya uğraştırır bizi yok satmaz alıma devam ederse uçurur o vakit bizi. Zirveden aldığının farkındadır herhalde

6. Bankof , bugün sattı mı? Neden düştü bu hisse ?
    Kimse yazmıyor.
    Bugün kimler aldı , kimler sattı.
    Sevabına bir akd atabilecek bir arkadaş yok mu

7. zaten değerlendirmeyi hafta sonu yaptık dostum dün bank of 525 bin lot sattı bugünde en iyi satıcı bu hafta hem düzeltmesini yapar hem bank of un elinden mallarını alır çok hızlı geldik 3,xx lerden bırakalımda dinlensin böylesi daha sağlıklı

8. Bofa 1 milyon 50 bin lot satmış.
    Kaderi bellidir bence bu hissenin zaten.
    Giriş iinsanın kendi elindedir. Gelişim kısmı zorlar iinsanı, burası çok ama çok önemli bence çünkü hiçbirşey elinizde değildir. Sonuç kısmınız güzel olur inşaallah. Bence olacak, sizi bilemem YTD...

Sayfa 931/931 İlkİlk ... 431831881921929930931

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •