Sayfa 932/932 İlkİlk ... 432832882922930931932
Arama sonucu : 7454 madde; 7,449 - 7,454 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Yarın da indirimli fiyatlardan verirlerse almayı düşünüyorum
    Kısmet artık.

2.  Alıntı Originally Posted by kadiröz Yazıyı Oku
    sektörünün en ucuz kalmış kağıdı bi de yeni bir değerleme yapta layık olduğun yerlere gel
    Bu yeniden değerleme şirketler için her yıl mecburi olmalı!
    Bu şirket ortaklarından bilgi kaçırmak!

3. Aslında , bu düşüşler benim gibi ky. ler için bir fırsat. Ben , düşdükçe , düşük fiyatlardan ekleme yapıyorum.
    Artık hissenin defter değerinin 12 TL. olduğunu herkes biliyor. Hiçbir ky. bu fiyatlardan satmayacağına göre , en azından defter değerinin yarısı olan 6 TL. leri görmesi gerekir diye düşünüyorum.
    Aşağı doğru yapılan bu hareketleri de , silkeleyerek mal toplama çabası olarak değerlendiriyorum.

4. 4,38 TL. de GAP boşluğu olduğu , onu doldurduktan sonra yükselişin başlayacağını öngörenler var.
    Bakalım neler olacak, Benim fikrim ise , sabredenlerin sonunda kazanacağı şeklinde.

Mehmet Ali Yılmaz’ın 30 milyon TL (%15) değerindeki hissesi el değiştirdi, bu son iki günde oldu. Kap açıklama girdiler. Bu değer piyasa değeri ile 200 milyon TL’nin üzerine denk geliyor arkadaşlar, yani neredeyse banka borcuna yakın bir rakam, yani bu hisseyi ya aile satın aldı bu fiyatlardan çünkü bu fiyatlara bu hisseyi kaptırmak istemediler ya da banka borcuna karşılık verildi ama ikinci söylediğime ihtimal vermiyorum. bunun başka açıklaması yok. Değerlemeler daha gelmedi yani bu hisseyi şu an bu rakamlarda görüyor olmamız inanın normal değil.
    Elinde hisse senedi olan arkadaşlar, hisse senetlerinizi bu fiyatlardan kaptırmayın. Söyleyeceklerim sadece bu kadar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. hacim yerlerde maşallah kimsenin mal satmaya niyeti yok buralar bence dip hayırlısı artık

Sayfa 932/932 İlkİlk ... 432832882922930931932

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •