Sayfa 69/931 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 7448 madde; 545 - 552 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Ekonomik siyasal koşullar nedeniyle hisselere pek giriş olmadığı dönemlerde tahtacılara gün doğar; pek önemli miktar hisse kaptırma endişeleri olmadığından hisseyi en diplere basarlar daha aşağı bantlarda daha ucuza toplamak için.

Tabi patronlar bu aşağı basmalara vize vermeden tahtacılar bu kadar düşüremezler, çünkü gerçek değerinin üçte biri dörtte birine düşen hissenin tahta kademelerden yüzlerce bin veya milyonlarca hisse varken patronlar şipşak toplar. Patronlar için kar hisse fiyatını gerçek değerine göre ne kadar ucuza topladıklarıyla ilgilidir. Sonuçta istedikleri zaman hisseyi ederine verecek birilerine bulurlar!!
    Ava giderken avlanmasınlar...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Alaçatıdaki villalarla ilgili bugün edindiğim bilgi.Konumuna göre en düşük 1.500.000 en yüksek 2.500.000 eur kadar villalar satışta.Satışı gerçekleşen villa olduğu da söylendi.Hadi bakam PATRONİÇEMİZ daha neler neler göstereceksin avanelerinle bize.Patlat borsa gündemde haberi yine çıkalım 1.50 lere ne de olsanız direksiyon sizde.ÇAKMA KARADENİZLİ sizi..
    08-06 açığa satış:730.949 en düşük:72 en yüksek :73 ort:727 vilları sat açıklama yapma.açığa satışla bas basabildiğin kadar.Sonra kalk ben yatırımcılarımla büyümek istiyorum de.YATACAK YERİNİZ YOK BE.........

3. Gunaydin dostlar.jurnal kardeşim bilgi kaynağın sağlammı satılan villa varsa suan iyi haber...

4. Hissenin ameleliğini biz yapıyoruz, kaymağını başkası yiyiyor.
    Ne güzel valla al sat yapan kazandı yine.
    Aslında 0.84ten satacaktım ama gaza geldik yine.

Allah büyüktür bakalım.
    Herkese bol kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by OKTAY5 Yazıyı Oku
    Hissenin ameleliğini biz yapıyoruz, kaymağını başkası yiyiyor.
    Ne güzel valla al sat yapan kazandı yine.
    Aslında 0.84ten satacaktım ama gaza geldik yine.

Allah büyüktür bakalım.
    Herkese bol kazançlar.
    Alışırsınız

6. Ben ufak ufak alıma başladım bakalım

7.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Ben ufak ufak alıma başladım bakalım
    2 - 2 alan senmisin yoksa

70 kademesinden alan iyi aldı ama
    YTD.

8. Kademe bile kaldırdım

Sayfa 69/931 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri