Sayfa 367/577 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon
Arama sonucu : 4611 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    998 emirde 85 kuruş ortalama ile 2.725.501 lot açık olmuş inşallah yarına hazırlık değildir kalbim kaldırmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayın üye,yarın için yorumunuz nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku
    Sayın üye,yarın için yorumunuz nedir?
    hiçbir beklentim yok bu kağıttan bugünkü hareketi kaçımız bekliyorduk bugünkü hacim tarihindeki 2. en yüksek hacim daha önce temmuzda 1,61 civarındaki 41 milyon hacimden sonra ki en büyük hacim satanlar net alış 2,088.918 lot ekside idi bugün alanlar tamamen dağınık inşallah ky çarpılmamıştır bu hırsızlara yoksa haber gönderip 98 e çıkartıp 81'e basmak ahlakla piyasa koşulları vs ile açıklanmaz. Aradığımızda piyasa değerliyor cevabını veriyorlar ama bu piyasa değerlemesi değil tahta yapıcı ne derse o olacak şahsi görüşüm bu açık eğer kapanmadıysa kapatacaklar. Açığı yapanın başkası olduğunu düşünmüyorum
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

3. Bedelliyi yapan Aracı Kurum YF, Bugün itibarıyla bedelli bitti ve sermaye 76 milyon lira olarak haberi düştü kasaya giren 22 milyon lira taze para var buraya kadar herşey normal ancak anormal olan bugün YF'nin görünen takası sattığı mallar ve toplam lot sayısı nasıl olurda 93 milyon lot görünür hissede? akşamdan bu yana düşünüyorum bulamadım benim matrikste mi sorun var yoksa sizde de aynı mı çıkıyor.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

4. Yatırım şimdi para vermediği malı mı satıyor

5. 79 dan aldığım 20 bini 81 den verdim yarına saatlik 77 fibo desteğine geri yazdım 95 den verdiğim 50 bini 92 den yerine koymuştum koymaz olaydım en azından zarar azalıyor Bu arada Twitter da @elmahaberr isimli kullanıcı hisse ile ilgili twitleri var spk sayfasına şikayet de bulunmuş aslında biz destek verebiliriz gündem olabilir.

6. Bedelli de kullanılmayan haklar iptal olmuyor mu bunlar iptal etmemiş görünüyor

7. Yatırım daki lotlar ile bilgi sahibi arkadaş bilgilendirebilir. Mi bizi

8. Tarihinin en düşük değerini gördü bugün 78 den aldık umarım pişman etmez

Sayfa 367/577 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •