Sayfa 8/577 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 4611 madde; 57 - 64 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1.  Alıntı Originally Posted by traderage Yazıyı Oku
    Çok iyi niyetlisiniz....Ostim yöneticileri keriz avına çıkmışlar. .tek gelir kaynağı borsada milleti tokatlamak. Beklentisi olmayan bir şirket. Size Ostim Prestige projesini yem olarak sundular...Şirket borç içinde yüzüyor...Bank Asya'ya (BDDK) ya 10 milyon Avro borç var...gelir yok...gaydiri gubbak işler çeviriyorlar....yarın hisse 1 TL olursa burası ağlama duvarına döner...
    He kardeş biz safız iyi niyetliyiz hatta keriziz sen bizim gibi olma.Ne yapalım işte bizde perşembeden beri vakıftan gelen 1,25 milyon lotu karşılayan deli kadar akıllıyız.Keriz avına çıkmışlarsa sen ostim alma kerizlenme.Borç varsa karşılığıda var.Nakit yaratan şirketin koşa koşa gidip borçlarını kapatacağını kim söyledi ?Bugün prestige projesi der yarın oradan gelen parayla başka bir proje der.Sana gaydiri gubbak işler çevirmeyen dürüst şirket yönetimi arayışında başarılar dilerim.

Not:Yatırım tavsiyesi değildir çünkü Türk Halkının hepsi 12 yaşında çocuklardan oluşmaktadır.Okuduğu bir cümle ile kandırılabilir elindeki parayı her an kaybedebilir..Hele borsa ile uğraşanlar tümden salak derecesinde saftır.Kimse kimseyle hiçbir bilgi paylaşmasın piyasa yabancıların oyuncağı olsun diye çıkardığın yönetmeliği geri al SPK,dürüstsen imtiyazlı hisse uygulamasını kaldır.

2.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    ostim yatırım a yazmıştım vakfı arayabilirsiniz diye mesaj geldi SPK eskisi gibi bu ay içinde satış yapacağım yazısını kabul etmiyormuş hergün ayrı başvurun demiş,SPK da yatırımcı ya daha çok kaybetmesi için satışları günlük bildirim istiyormuş
    bu duruma bozulan arkadaşlar vakfın numarası 03123860121 arayabilir ben aradım açmıyorlar böyle adi bir şirket
    Sayın Transmisyon bu ay içerisinde satış yazısını kabul etmiyormuş her gün ayrı başvurun diye bir spk yönetmeliği yok emin olabilirsiniz.Vakıf böyle bir açıklamayı yazılı ya da resmi olarak kesinlikle yapamaz.Böyle bir yönetmelik olsa diğer şirketlerde uymak zorunda kalırdı bkz silvrline 24/03/2017 sekur 20/03/2017 petkm 07/03/2017 KAP bildirimleri …Bildirim zorunluluğu vardır ancak istenilen tarih aralığı söylenebilir.Vakıf neden böyle yapıyor öyleyse derseniz eğer tecrübeli olanlar neden olduğunu kolayca tahmin eder,diğer yeni başlayanlar ve amatör yatırımcılara doğru bilgi aktarımı malumunuz spk tarafından engellenmiştir…

Not:Yatırım tavsiyesi değildir çünkü Türk Halkının hepsi 12 yaşında çocuklardan oluşmaktadır.Okuduğu bir cümle ile kandırılabilir elindeki parayı her an kaybedebilir..Hele borsa ile uğraşanlar tümden salak derecesinde saftır.Kimse kimseyle hiçbir bilgi paylaşmasın piyasa yabancıların oyuncağı olsun diye çıkardığın yönetmeliği geri al SPK,dürüstsen imtiyazlı hisse uygulamasını kaldır.

3. Adamlar 330 bin lot daha sattılar hala yarın satış yapılacak diyorlar yuh.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by summurat Yazıyı Oku
    Adamlar 330 bin lot daha sattılar hala yarın satış yapılacak diyorlar yuh.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Onca şirket halka açılmak için boşuna sıraya girmiyor demek.

5.  Alıntı Originally Posted by PEYAMİ Yazıyı Oku
    Sayın Transmisyon bu ay içerisinde satış yazısını kabul etmiyormuş her gün ayrı başvurun diye bir spk yönetmeliği yok emin olabilirsiniz.Vakıf böyle bir açıklamayı yazılı ya da resmi olarak kesinlikle yapamaz.Böyle bir yönetmelik olsa diğer şirketlerde uymak zorunda kalırdı bkz silvrline 24/03/2017 sekur 20/03/2017 petkm 07/03/2017 KAP bildirimleri …Bildirim zorunluluğu vardır ancak istenilen tarih aralığı söylenebilir.Vakıf neden böyle yapıyor öyleyse derseniz eğer tecrübeli olanlar neden olduğunu kolayca tahmin eder,diğer yeni başlayanlar ve amatör yatırımcılara doğru bilgi aktarımı malumunuz spk tarafından engellenmiştir…

Hocam ben ezbere söylemiyorum ostim yatırıma mesaj atıyorum .Başkana mesaj atıyorum vakfı arıyorum şikayet edeceğim diyorum zorla cevap geliyor gelen cevap aynen aşagıdadır

Merhabalar

OStim vakfı satış yapacağına ilişkin açıklamalarını eskiden şu tarihler arasında satış yapabilirim diye yapıyordu ama bu sene SPK satış yapmayı düşündüğü her gün için önceden açıklama yapmanız gerekiyor diye uyarmış. Ostim vakfı bu satışları ne kadar sürdürür yada kimlere sattığına bilmiyoruz ve bunu da spk ya başvurarak öğrenebilirsiniz diye düşünüyorum. Ostim Vakfının Satışı için sorularınızı kap ta yaptıkları bildirimdeki telefon numarasından arayarak öğrenebilirsiniz. Geçmiş yıllardaki muhasebe de yaşanan sorunların davası 2013 yılında görülmüş alacaklar tahsis edilmiştir. Şimdiki açılan dava kamu davasıdır. Maddi bir beklenti değildir. Zararınızın sebebinin şirket yönetimi olmadığını düşünüyorum.

Saygılarımla…

Semih KÖKDEN
    Yatırımcı İlişkiler Yöneticisi

Açıklama: Açıklama: Açıklama: yatirim_logo
    Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş.

100.Yıl Bulvarı No:99/90 Ostim/Ankara
    Phone : +90 312 385 34 09
    Fax : +90 312 385 24 19
    [email protected]
    www.ostimyatirim.com.tr

6. Vakfı ve ostim yatırımı arayan varmı ? buraya yazma haricinde bir girişimde bulunan ?????

7.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Vakfı ve ostim yatırımı arayan varmı ? buraya yazma haricinde bir girişimde bulunan ?????
    Bu ortakların birisi geri alım açıkladı en fazla 2,5 liradan 1 milyon lot hisse alacam dedi,,diğeri şimdi 2 liradan milyonlarca hisse satıyor e hadi alacaktın madem diğer ortak satıyor alsana,,,spk'da sormuyor bu ne yaman çelişki diye ve neden alacam dedin almadın diye,,spk'ya yazın onlar ceza vermezse bimere cimere yazın...ve genel kurula katılın hakkınızı arayın...oda olmazsa mahkeme,,sonuçta geri alım yapacaz diye beyanları var ve almadılar....

8.  Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku
    Bu ortakların birisi geri alım açıkladı en fazla 2,5 liradan 1 milyon lot hisse alacam dedi,,diğeri şimdi 2 liradan milyonlarca hisse satıyor e hadi alacaktın madem diğer ortak satıyor alsana,,,spk'da sormuyor bu ne yaman çelişki diye ve neden alacam dedin almadın diye,,spk'ya yazın onlar ceza vermezse bimere cimere yazın...ve genel kurula katılın hakkınızı arayın...oda olmazsa mahkeme,,sonuçta geri alım yapacaz diye beyanları var ve almadılar....
    Bunu buraya değil ostim yatırım ın sitesi var tel. var oraya sorup paylaşırsanız daha faydalı olacak.

Sayfa 8/577 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •