Sayfa 1186/1230 İlkİlk ... 186686108611361176118411851186118711881196 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 9,481 - 9,488 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Teşekkürler...bazen acaba boşa mı çaba harcıyorum, ya da yeterince fayda sağlıyor mu yazdıklarım diye düşünmeden edemiyorum..sonuçta amatör bir ruhla yazıyorum, ama kendi ayaklarım üzerinde durmam gerektiği için de profesyonelce piyasalarda yer almaya çalışıyorum.

maalesef, piyasada serbest-yani kurum bağı olmadan yazan, güvenilir kaynak az...kurum bağı olmadan yazan kişilerin çoğu da takipçilerimi nasıl etkilerim, nasıl popülaritemi paraya çevirebilirim derdinde...bu nedenle amatör yatırımcının da işi zor...her kafadan bir ses çıkıyor...dikkatli olmak ve okuyarak-araştırarak kendini geliştirmek gerekiyor.

bu başlıkta ve twitter da takip edenlerin hemen hepsi zaten beyaz yaka..yapmamış olanlara on-line da olsa mba programları tavsiye ederim...onun dışında, teknik-temel pek çok kaynak var nette..okumak ve kendini geliştirmek eskiye göre daha kolay...bu başlıkta, bu kapsamda geçmişte pek çok faydalı bilgi paylaşıldı...bu ve önceki başlık bile özümseyerek okunsa, ciddi bilgi birikimi kazandırır.
    Çıkar gözetmeyen yorumlarınızı keyifle okuyoruz. Böyle devam edin lütfen. İnternette veya tv’de rakam görüş verip ardından rüzgar yaratmaya çalışanlara artık güvenmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Çıkar gözetmeyen yorumlarınızı keyifle okuyoruz. Böyle devam edin lütfen. İnternette veya tv’de rakam görüş verip ardından rüzgar yaratmaya çalışanlara artık güvenmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bir de şu var. Siyasi-dünya görüşüm az çok tahmin ediliyordur. Ekonomi-piyasa yorumlarıma siyasi görüşlerimi karıştırmamaya çalışıyorum. Bir doktorun, hasta ayırt etmemesi gibi, ekonomi alanında doktora yapmış biri olarak, doğru bildiklerimi tarafsız bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

Maalesef, kurum bağı olmadan görüşlerini paylaşan kişilerin çoğunda da siyasi-dünya görüşü çerçevesinde konuları yorumlama eğilimi var. Yani bazıları, olguları olduğundn çok daha kötü göstermeye çalışırken, karşı görüştekiler de toz pembe bir resim çizmeye çalışıyor. Bu da inanılmaz bir kafa karışıklığı oluşturuyor. Bu nedenle, görüşlerini takip ettiğiniz kişilerin dünya-siyasi görüşünü işine karıştırıp karıştırmadığına özellikle dikkat edin derim.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Teşekkürler...bazen acaba boşa mı çaba harcıyorum, ya da yeterince fayda sağlıyor mu yazdıklarım diye düşünmeden edemiyorum..sonuçta amatör bir ruhla yazıyorum, ama kendi ayaklarım üzerinde durmam gerektiği için de profesyonelce piyasalarda yer almaya çalışıyorum.

maalesef, piyasada serbest-yani kurum bağı olmadan yazan, güvenilir kaynak az...kurum bağı olmadan yazan kişilerin çoğu da takipçilerimi nasıl etkilerim, nasıl popülaritemi paraya çevirebilirim derdinde...bu nedenle amatör yatırımcının da işi zor...her kafadan bir ses çıkıyor...dikkatli olmak ve okuyarak-araştırarak kendini geliştirmek gerekiyor.

bu başlıkta ve twitter da takip edenlerin hemen hepsi zaten beyaz yaka..yapmamış olanlara on-line da olsa mba programları tavsiye ederim...onun dışında, teknik-temel pek çok kaynak var nette..okumak ve kendini geliştirmek eskiye göre daha kolay...bu başlıkta, bu kapsamda geçmişte pek çok faydalı bilgi paylaşıldı...bu ve önceki başlık bile özümseyerek okunsa, ciddi bilgi birikimi kazandırır.
    Sessizce takip eden ben gibiler çoktur
    Emeğinize sağlık
    Ben bir doktorum ve nasıl inançlarımı hastanın tanısına tedavisine karıştırmıyorsam para kazanmak isteyenler kendi dünyalarına görüşlerine değil reel kanıtlara bakmalı
    Bununla beraber ben hasta bakarken duygularımı da karıştırmıyorsam para kazanmak isteyenler de bu işe profesyonel yaklaşmalı ve duygularını karıştırmamalı

Bence en zor olanı bu !!

Piyasayı biliyorsun ne yöne gidecegini de biliyorsun ama yine kendini ters köşe yapmaktan uzak duramıyorsun

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. https://youtu.be/ukVOr2uEcLY

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. avrupa işi de gündeme geldi bence bu da olumlu yansıyacak.

6.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    avrupa işi de gündeme geldi bence bu da olumlu yansıyacak.
    Cumhur ittifakı bozuluyor gibi, yakında erken seçim de gündeme gelir. Belki de Bahçeli’nin her zaman ki gibi haydi seçime demesi bekleniyor.

Yalnız bir uçtan diğerine bu kadar sert savrulmalar kimsede güven oluşturmaz, daha da güvenilmez yapar. Biden sonrası ABD den sert salvolara karşı hazırlık da olabilir.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,019
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku

şahsen ben de faydalanıyorum değerli paylaşımlarınızdan ve kendi adıma teşekkür ediyorum.
    yatırım tavsiyesi değildir.

8. Bahçeli kısa vadede kazanmış görünüyor. Ama oyun yeni başladı, daha çok el var oynanacak.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 1186/1230 İlkİlk ... 186686108611361176118411851186118711881196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •