Sayfa 947/1230 İlkİlk ... 4478478979379459469479489499579971047 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 7,569 - 7,576 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    ...
    Boğaza 100-150 km dememin sebebi şu..batı yakasında Silivri, Çatalca.civarları...Doğu yakasında İzmit, Sakarya, hatta Bursa’da bu tip tarlalar bulunabilir...bugün Bursa Orhangazi, Gemlik bulunduğum çekmeköyden 100 km...İznik gölü çevresinde ve Gemlik’te çok güzel köy içi yerler var.
    ...
    Cauti hocam son zamanlarda aklımdan geçenleri özet olarak yazmışsın - ben de senin gibi Çekmeköy’de oturduğum için bahsettiğin bölgeler benim de ilgi alanıma giriyor. Ben özellikle Sakarya ve Bursa’ya daha sıcak bakıyorum kendimce, önümüzdeki 1-2 sene içinde bir atılım yapmaya niyetleniyorum, bakalım artık.

2016 sonu KMO’dan dolayı değerlenir diye İzmit Körfez’de Köyler bölgesinde bir tarla aldım, prim yapınca satarım diye düşünüyordum. Ancak şu an güzel değerlenmesine rağmen satmaktan vazgeçtim. Köy yerleşim alanına yakın değil benimkisi o yüzden üzerine bağ evi yapıp haftasonunu değerlendirmek ne kadar olabilir bilemiyorum, tarlayı görmedim bile henüz Bu yaz gidip yerini göreceğim, tarıma elverişli mi vs biraz detay çalışacağım.

2.  Alıntı Originally Posted by naayi Yazıyı Oku
    Cauti hocam son zamanlarda aklımdan geçenleri özet olarak yazmışsın - ben de senin gibi Çekmeköy’de oturduğum için bahsettiğin bölgeler benim de ilgi alanıma giriyor. Ben özellikle Sakarya ve Bursa’ya daha sıcak bakıyorum kendimce, önümüzdeki 1-2 sene içinde bir atılım yapmaya niyetleniyorum, bakalım artık.

2016 sonu KMO’dan dolayı değerlenir diye İzmit Körfez’de Köyler bölgesinde bir tarla aldım, prim yapınca satarım diye düşünüyordum. Ancak şu an güzel değerlenmesine rağmen satmaktan vazgeçtim. Köy yerleşim alanına yakın değil benimkisi o yüzden üzerine bağ evi yapıp haftasonunu değerlendirmek ne kadar olabilir bilemiyorum, tarlayı görmedim bile henüz Bu yaz gidip yerini göreceğim, tarıma elverişli mi vs biraz detay çalışacağım.
    Allah seni iyi etsin..5 yıl olmuş neredeyse, daha aldığın yeri görmemişsin
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Yatırım amaçlı Anadoluda nüfusu artan şehirlerden 2. bir ev alıp (Kendi evi var), burayı kiraya vermek mantıklı bir yatırım olurmu.

Amaç 8-10 yıllık süreçte , evin değer artışından ve kira gelirinden faydalanmak.

Bu yatırım önümüzdeki yıllarda enflasyon , bileşik mevduat getirisini felan geçebilirmi.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by naayi Yazıyı Oku
    .....tarlayı görmedim bile henüz Bu yaz gidip yerini göreceğim, tarıma elverişli mi vs biraz detay çalışacağım.
    Selam,
    Tapu kadastronun internet sitesinden pafta, ada, parsel vs bilgilerini girerek uydu goruntusunu gorebilirsiniz. Halen yapmadiysaniz tabi

https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/

Düşününce aklıma borsanın çok arttığı fiyatların rasyonel olmadığı geliyor.O konuda aslında çok da şüphede değilim.Halen borsada giriş için beklenebilir diye düşünüyordum.O nedenle kararsızım.Lakin pek de kararsız kalınamayacak fırsatlar da olabilir.(2.03 ,324 000)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,129
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. hükümet beyaz yakayı nereden öpeceğini şaşırmış durumda

daha dün kıdem tazminatı fonu muhabbeti vardı
    bugünde işsizlik fonu kesintisi artırılsın denmiş

beyaz yakanın rağbet ettiği kahve makinası vs. şeylere IMEI vergisi planlanıyor.

inanmak istemiyordum ama cidden bu adamların niyeti tahminimden bozuk, kendi vasıfsız davar sürülerini beslemek için ülkeyi venezuela ya çevirecekler korkarım.

Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    hükümet beyaz yakayı nereden öpeceğini şaşırmış durumda

daha dün kıdem tazminatı fonu muhabbeti vardı
    bugünde işsizlik fonu kesintisi artırılsın denmiş

beyaz yakanın rağbet ettiği kahve makinası vs. şeylere IMEI vergisi planlanıyor.

inanmak istemiyordum ama cidden bu adamların niyeti tahminimden bozuk, kendi vasıfsız davar sürülerini beslemek için ülkeyi venezuela ya çevirecekler korkarım.
    İmei gsmden çalışan sistemler için değil mi ?. Neden kahve makinasında imei var ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 947/1230 İlkİlk ... 4478478979379459469479489499579971047 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •