Sayfa 426/746 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Gerçekten halen 13 TL ile fiyatlanması bir mucize doların kaynağından ülkeye dolar getiren düzenli temettü veren avrupanın tek alanda kurulu en büyük ayrıca kendi limanıda olan tesisi bir bakıyorsunuz F/K halen 9.10 çok ilginç çok. Bugün 20 F/K ile fiyatlansa kim ne diyebilir.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2. Acilen 15 TL üzerine atmamız lazımki dikkat çekelim.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    Ben mal isteyem aşağıda 11.60 a kadar boşluk var belki bu alanlar çıkar geçen günki gibide 9-11 den almadıpımız ilave malları alabiliriz. Bu krizde çok kötü ters köşe koydu adamlar.

Yeni rasyo listelerinde ilk onda. Mal ucuz hacim toplasan 50 kilo ceviz çerezi parası değil. Eee bu havalarda ustalar belli olur. Bizdede var tarihi diplerden kağıt ama burdanda gönül rahatlığı ile alabiliyorum .

Adam nuh çimento düşlüyor grafiğe bakıyor.Biz ise nuh holding görüyoruz. Temel fark bu bence.

Ama kimse kısa zaman bu kadar prim yapmış kağıda girmez. Onlarda haklı biz keriziz. 😁

Yazdıklarım hesap hareketlerimle paraleldir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,922
    son yazıları sildim okuyan okudu

akıl öğretmek gibi olmasın.
    benim alışlarım takoz olsun tahtaya
    tahtayı yapan mahlükat tahtaya gelen herkesi öpüp gidecek zannetmesin
    bizden ona zarar gelmez öğrenemedi

senin öpenin malını karşılarken tahtaya halen mal veriyorlar
    sen verdikçe alırlar kardeş buna piyasa diyorlar da neyse sen vermeye devam et diyorum bende.

yazdıklarım hesap hareketlerimle paralel olup yatırım tavsiyesi içermez.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Ben ekleme için 6 aylık bilanço sonuçlarını bekleyeceğim, Nuhu bilmem ama diğer şirketlerin büyük çoğunluğu virüsün etkisiyle duran ekonomilerin olumsuz sonuçlarını 6 aylıkta görecek, bu durumda borsalar Temmuz Ağustos aylarında iyi olmayabilir. O yüzden fazla aceleci olmamak lazım.
    sn teamsah aynen kaçan göçen yok bir şey yok
    bu tarz adamlar tahtada olduğu müddetçe biz daha çok yazar çizeriz.

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    sn teamsah aynen kaçan göçen yok bir şey yok
    bu tarz adamlar tahtada olduğu müddetçe biz daha çok yazar çizeriz.
    Estağfurullah Sayın kentuf, siz benden çok daha tecrübelisiniz, yıllardır buradaki yorumlarınızı severek okuyorum ve kendimce düşüncelerimi paylaşıp katkı sağlamaya çalışıyorum. Nuhcm özelinde baya bir tecrübe sahibi olduk ve bu tecrübeleri yeni takipçilerlede paylaşmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Evet sizinde sürekli belirttiğiniz gibi mal değerli ve bencede hakettiği yerlere henüz gelmedi. Fakat benim gibi küçük yatırımcılar bu değerli malı mümkün olan en uygun fiyattan almaya çalışmalı. Bizim Ülkemizin konumu mağlum, jeopolitik ve siyasi riskler mağlum, malesef kırılgan bir ekonomimiz var ve üstüne birde bu salgınla mücadele etmeye çalışıyoruz. Tüm bu riskleride düşünürek kenarda her zaman bir miktar nakit bulundurmakta fayda var diyorum. Hatırlarsanız salgın öncesi kağıt yine 11-12 aralığından yavaş yavaş geri gelmeye başlamıştı ve burdaki arkadaşların çoğu 11 lerden, 10 lardan sürekli alım yapıyorlarken ben bir paylaşım yaptım, acele etmeyin 8.50 leri bekleyin diye ve sonuçta 8.40 tan bile mal aldım hemde temettü öncesi. Hatta o zamanlar bazı arkadaşlar 10 lira altını imkansız olduğunu yazıyorlardı. Sonuçta fırsatlar bitmiyor. Tabi bunda mart ayı ortasında borsaların dip yapması etkili olmuştu. 8.50 ler teknik anelizde beklenen destek noktalarından biriydi o zamanlar ve bir şekilde olumsuz haberlerinde etkisiyle görüldü, Şimdi çok iyi gelen 3 aylık bilanço ile hisse çift tavan yaptı ve yine kar satışları ile yavaş yavaş salınmaya başladı. Maliyeti yüksek olan arkadaşlarda belki bir endişede oluşmaya başlamış olabilir ama rahat olsunlar eğer uzun vadeli yatırım olarak düşünüp almışlarsa Nuhcm onları üzmeyecektir. Fakat dediğim gibi düşüşleri her zaman alım fırsatı görmeli ve bunun içinde sürekli kenarda nakit bulundurmalıyız. Eğer şirket 6 aylık bilançosunda da yüksek kar açıklamaya devam ederse zaten bu seviyelerden mal alabilmemiz artık neredeyse imkansız hale gelecektir. Acele etmeden bekleyelim görelim, herkese hayırlı cumalar, bol kazançlar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,922
    Benim kafamın almadığı bistte diyelim 350 kağıt var sen bu kağıtlar içinde
    en iyi onda olan bilanço düzeneğine sahipsin artık.
    neden malını ucuz veresin bu kadar mikik tahta tava tavan giderken
    bence bu kadar gerizekalı olamazlar
    ama o kadar varsalar bizde alırız sıkıntı yok herşeyi kenara bırak son on yılda modifikasyona yatırım yaptıkları piyasa değerindeler zaten.
    düştükçe basarız zopayıda çok düşerse mal mundar olur o zaman nasıl tekrar geri toplanır orasını bilmiyorum işte
    veya gine birileri gelir bakar mal güzel alır tavandan çakar bize gene.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,922
    teknikçi bir arkadaş abi mal alırken hiçmi grafiğe bakmadın diyor.
    dedim siz anlamasınız o işlerden.

11.20-12.00 arası gapini görmeyen yoktur heralde.
    işte teknikçiler orda mala girermiş
    hayırlısı ne diyelim pehh.

Sayfa 426/746 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •